Gå til hovedindhold

Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18

Black & DeckerBatterierEAN: 5035048732601
Pris fra 382 krtil 509 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378 kr 23. maj

Sammenlign priser på Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker Power Connect Batteri Li-ion 5Ah
382 kr
Til butik
Black & Decker Power Connect Batteri Li-ion 5Ah billede

Produktinformation

Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BL5018-XJ
EAN: 5035048732601
Varenr.: 1000680560
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18
423 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BL5018 18V 5.0Ah Batteri
464 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri 18 V 5,0 Ah - Black & Decker POWERCONNECT BL5018
-33%489 kr
Før 734 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Black & Decker Power Connect Batteri Li-ion 5Ah
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri 18 V 5,0 Ah - Black & Decker POWERCONNECT BL5018
-32%509 kr
Før 754 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK382 kr382 krKøb
2CS MEGASTORE DK423 kr462 krKøb
3Proshop DK464 kr503 krKøb
4Boligcenter DK489 kr489 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb
6Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Black & Decker Power Connect - Batteri - Li-Ion - 5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BCD900, BCG720, BDCCS18, BDCDC18, BDCDS18, BDCJS18, BDCR18, BDCROS18 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026382 kr3 kr (1%)
29. maj 2026379 kr1 kr (0%)
28. maj 2026380 kr1 kr (0%)
24. maj 2026379 kr1 kr (0%)
23. maj 2026378 kr7 kr (2%)
22. maj 2026385 kr2 kr (1%)
17. maj 2026387 kr2 kr (1%)
16. maj 2026385 kr2 kr (1%)
15. maj 2026387 kr112 kr (22%)
7. maj 2026499 kr114 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret