Gå til hovedindhold

Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah

AnkerBatterierEAN: 0194644175030
Pris fra 6.244 krtil 7.241 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 997 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.183 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6244 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah
6.244 kr
Til butik
Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah billede

Produktinformation

Anker SOLIX BP2600 - Transportabel strømstations ekstra batteri - litiumjernfosfat - 800 Ah - 2560 Wh

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Artikel nr.: A1781111-85-20
EAN: 0194644175030
Varenr.: 1002199869
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker SOLIX BP2600 Udvidelsesbatteri til SOLIX F2600
6.879 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker SOLIX BP2600 - Extra Battery - 2560Wh
7.241 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.244 kr6.244 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.879 kr6.948 krKøb
3Proshop DK7.241 kr7.241 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah

PriceData har fulgt prisen på Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.915 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 7.720 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.608 kr.

Den nuværende pris på 6.244 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Anker SOLIX BP2600 Transportabel strømstations ekstra batteri Litiumjernfosfat 800Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.244 kr5 kr (0%)
31. maj 20266.239 kr16 kr (0%)
30. maj 20266.223 kr25 kr (0%)
29. maj 20266.248 kr1 kr (0%)
28. maj 20266.247 kr27 kr (0%)
27. maj 20266.220 kr14 kr (0%)
25. maj 20266.234 kr16 kr (0%)
24. maj 20266.250 kr3 kr (0%)
23. maj 20266.247 kr2 kr (0%)
22. maj 20266.245 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret