Gå til hovedindhold

Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W

Pris fra 284 krtil 534 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 282 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 284 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BXHBA1200E 1200W Sort
284 kr
Til butik
Black & Decker BXHBA1200E 1200W Sort billede

Produktinformation

Black & Decker BXHBA1200E. Type: Nedsænkning blender, Produktfarve: Sort, Transparent. Kontroltype: Knapper. Materiale, kniv: Rustfrit stål. Strøm: 1200 W, Strømkilde: Vekselstrøm. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES9160140B
EAN: 8432406160149
Varenr.: 1001065147
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W
314 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Black+Decker BXHBA1200E 1200 W
369 kr
Til butik
Stavblender Black+Decker BXHBA1200E 1200 W billede

Produktinformation

Fordele ved stavblender til køkkenetGør madlavningen nemmere med Black+Decker BXHBA1200E. Den kraftige motor på 1200 W klarer daglige opgaver som at blende supper, purere grøntsager, piske lette deje og hakke ingredienser. Med medfølgende tilbehør får du en alsidig hjælper, der sparer tid i en travl hverdag.Praktisk design og nem rengøringStavblenderen har et ergonomisk greb for sikker og komfortabel betjening. De aftagelige dele kan tages fra hinanden, og udvalgte dele tåler opvaskemaskine, så rengøringen er hurtig. Den aftagelige knivenhed i rustfrit stål med 4 knive giver effektiv blendning, og turbo-funktionen leverer ekstra kraft, når du har brug for det.Hvad følger med?Pakken indeholder blenderfod, piskeris og hakker samt en beholder/bæger, så du kan blende, røre og hakke direkte. Betjeningen sker via knapper med hastighedsstyring.Type: StavblenderEffekt: 1.200 WStrømkilde: ACFunktioner: Hakning, blendning, omrøringHastighedsstyring: Ja, inkl. turboBetjening: KnapperKnive: 4 stk., rustfrit stålSpids/materiale fod: Rustfrit stålHus: PlastBeholder(e): PlastBPA-fri: JaNemme at skille ad og rengøre: JaOpvaskemaskineegnede dele: JaTilbehør: Piskeris, hakker, blenderbæger, opbevaringsboks, brugervejledningGrebstype: ErgonomiskSikkerhed: Indeholder skarpe knive; drevenheden må ikke nedsænkes i væske; kun til husholdningsbrug...

Produktspecifikationer

Kategori: Blendere
Vægt: 1.8g
EAN: 8432406160149
Varenr.: 1929478
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Black+Decker BXHBA1200E 1200 W
389 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLACK+DECKER Stavblender Sæt 1200W
-1%534 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK284 kr284 krKøb
2Proshop DK314 kr353 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr468 krKøb
5Teknikproffset DK534 kr593 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 282 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 284 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Black & Decker Håndmixer Hand Blender Set 1200W - 1200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026284 kr1 kr (0%)
23. maj 2026283 kr11 kr (4%)
12. maj 2026294 kr1 kr (0%)
9. maj 2026295 kr1 kr (0%)
3. maj 2026294 kr1 kr (0%)
2. maj 2026293 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026294 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026295 kr9 kr (3%)
19. apr. 2026286 kr9 kr (3%)
18. apr. 2026295 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret