Gå til hovedindhold

Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W

EsperanzaKøkkenmaskiner og blendereEAN: 5901299917077
Pris fra 118 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza TIRAMISU Hånd mixer/hånd blender 300W
118 kr
Til butik
Esperanza TIRAMISU Hånd mixer/hånd blender 300W billede

Produktinformation

Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: EKM010
EAN: 5901299917077
Varenr.: 994082313
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W
121 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza Håndmixer TIRAMISU - 300 W
121 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Esperanza - Kombineret mixer og stavblender - 300 W
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndmixer 300 W - Esperanza EKM010, lyseblå/hvid
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndmixer 300 W - Esperanza EKM010, lyseblå/hvid
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK118 kr118 krKøb
2CS MEGASTORE DK121 kr160 krKøb
3Proshop DK121 kr160 krKøb
4Estore DK139 kr139 krKøb
5Boligcenter DK159 kr159 krKøb
6Vivas DK179 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W

PriceData har fulgt prisen på Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W i 172 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Esperanza TIRAMISU - Hånd mixer/hånd blender - 300 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026118 kr1 kr (1%)
23. maj 2026117 kr18 kr (18%)
22. maj 202699 kr18 kr (15%)
20. maj 2026117 kr17 kr (17%)
18. maj 2026100 kr17 kr (15%)
14. maj 2026117 kr18 kr (18%)
13. maj 202699 kr18 kr (15%)
12. maj 2026117 kr1 kr (1%)
9. maj 2026118 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026117 kr17 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret