Gå til hovedindhold

Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B)

Pris fra 459 krtil 831 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 372 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 29. maj

Sammenlign priser på Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER BXFPA1200E Køkkenmaskine 1.5liter
459 kr
Til butik
BLACK+DECKER BXFPA1200E Køkkenmaskine 1.5liter billede

Produktinformation

BLACK+DECKER BXFPA1200E - Køkkenmaskine - 1200 W

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES9250050B
EAN: 8432406250055
Varenr.: 998707189
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER BXFPA1200E - Køkkenmaskine - 1200 W
507 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Foodprocessor Food processor
651 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Foodprocessor Black+Decker BXFPA1200E 1,5 l - 1200 W
759 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Foodprocessor Black+Decker BXFPA1200E 1,5 l - 1200 W
779 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLACK+DECKER Køkkenmaskine 1200W
831 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2CS MEGASTORE DK507 kr546 krKøb
3Proshop DK651 kr690 krKøb
4Boligcenter DK759 kr759 krKøb
5Vivas DK779 kr858 krKøb
6Teknikproffset DK831 kr890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B)

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 712 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 36% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Black & Decker BXFPA1200E foodprocessor - stål, 1,5 l, 1200 W (OUTLET B) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026459 kr90 kr (24%)
29. maj 2026369 kr40 kr (10%)
28. maj 2026409 kr40 kr (11%)
9. maj 2026369 kr40 kr (10%)
5. maj 2026409 kr53 kr (11%)
18. apr. 2026462 kr216 kr (32%)
16. apr. 2026678 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026677 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026678 kr4 kr (1%)
10. apr. 2026674 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret