Gå til hovedindhold

Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L

Black & DeckerPlæneklippereEAN: 5035048707067
Pris fra 530 krtil 1.116 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 586 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 498 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 530 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BEMW351-QS Græsslåmaskine 32 cm Skærebredde
530 kr
Til butik
Black & Decker BEMW351-QS Græsslåmaskine 32 cm Skærebredde billede

Produktinformation

Black & Decker BEMW351-QS. Type: Manuel plæneklipper, Klippe-bredde: 32 cm, Minimum klippe-højde: 2 cm. Strøm: 1000 W. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BEMW351-QS
EAN: 5035048707067
Varenr.: 994666734
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Elplæneklipper BEMW351-QS
609 kr
Til butik
Black & Decker Elplæneklipper BEMW351-QS billede

Produktinformation

Elektrisk plæneklipper Black & Decker BEMW351-QS leverer kompakt håndtering med en klippebredde på 32 cm, 3-trins justering af klippehøjde fra 20-60 mm, en 1,000 W motor og en 35 L græsopsamler. Designet til mindre græsplæner er denne kompakte klipper nem at styre og understøtter fleksibel klipning med justerbar klippehøjde, stærk klippeydelse og effektiv græsopsamling. Et mønstret hjulprofil forbedrer grebet, mens det sammenklappelige skubbehåndtag og det integrerede bærehåndtag gør opbevaring og transport mere bekvem. 32 cm klippebredde til kontrolleret klipning 3 klippehøjdepositioner (20-60 mm) 1,000 W motor for pålidelig kraft 35 L græsopsamler for færre stop Mønstrede hjul for forbedret greb Sammenklappeligt skubbehåndtag til kompakt opbevaring Integreret bærehåndtag for nemmere transport Praktiske funktioner kombineres for at gøre plænepleje enkel, effektiv og nem at opbevare mellem brug.

Produktspecifikationer

Kategori: Plaeneklipper
Artikel nr.: BEMW351-QS
EAN: 5035048707067
Varenr.: 2936147
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L
1.116 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK530 kr530 krKøb
2Proshop DK609 kr648 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.116 kr1.315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L i 179 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 1.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 655 kr.

Den nuværende pris på 530 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Black & Decker BEMW351-QS, Manuel plæneklipper, 32 cm, 2 cm, 6 cm, Roterende knive, 35 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026530 kr70 kr (12%)
29. maj 2026600 kr309 kr (34%)
28. maj 2026909 kr186 kr (17%)
23. maj 20261.095 kr230 kr (17%)
20. maj 20261.325 kr574 kr (76%)
12. maj 2026751 kr40 kr (6%)
30. apr. 2026711 kr181 kr (34%)
26. apr. 2026530 kr103 kr (16%)
25. apr. 2026633 kr426 kr (40%)
22. apr. 20261.059 kr80 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret