Gå til hovedindhold

Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde

Black & DeckerHjem og haveEAN: 5035048678015
Pris fra 325 krtil 799 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 324 kr 27. maj

Sammenlign priser på Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 325 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde
325 kr
Til butik
Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde billede

Produktinformation

Black & Decker BEHT251-QS. Strømkilde: Vekselstrøm, Motorkraft: 450 W

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BEHT251-QS
EAN: 5035048678015
Varenr.: 993245319
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BEHT251-QS
579 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Black & Decker Häcksax 450W 50cm Svärdlängd
-32%595 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Black & Decker Häcksax 450W 50cm Svärdlängd billede

Produktinformation

Häcksax med 50cm svärdlängd idealisk för mindre häckar, 18mm max kapkapacitet.10% lättare med kompakt & ergonomisk design. Transparant skydd för bättre synlighet för arbete på högre höjder. Sekundärt handtag för bättre komfort och kontroll. Specifikation: - Nätdriven, - Häckstorlek Mellanstor, - Spänning 450 W, - Bladlängd 50 cm, - Tandavstånd 18 mm, - Slagtal 1815 strokes/min, - Sågbladsrörelse Dual Action, - Knivbroms 1 sek, - Säkerhetsknivar, - Asymmetriska knivar, - Vikt 2,16 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Black+Decker
Kategori: Haveværktøjer
EAN: 5035048678015
Varenr.: 38-76394
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker 50cm hækkeklipper 230volt
618 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Black & Decker hækkeklipper, 50 cm, 230 volt
635 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker hækkeklipper 50 cm 230 volt
649 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hækkesaks 450W 50cm Sværd længde
-12%799 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK325 kr325 krKøb
2Proshop DK579 kr618 krKøb
3Teknikproffset DK595 kr654 krKøb
4LavprisVærktøj618 kr618 krKøb
5BilligVVS DK635 kr635 krKøb
6LavprisVVS649 kr649 krKøb
7Estore DK799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde i 177 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 325 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Black & Decker BEHT251-QS Hæktrimmer Elektrisk 50cm Klingelængde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026325 kr1 kr (0%)
27. maj 2026324 kr3 kr (1%)
24. maj 2026327 kr2 kr (1%)
23. maj 2026325 kr12 kr (4%)
20. maj 2026337 kr2 kr (1%)
17. maj 2026335 kr2 kr (1%)
16. maj 2026337 kr2 kr (1%)
14. maj 2026335 kr2 kr (1%)
13. maj 2026337 kr1 kr (0%)
9. maj 2026338 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret