Gå til hovedindhold

Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange

Black & DeckerLøvblæsereEAN: 5035048705216
Pris fra 690 krtil 789 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 647 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 690 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BEBLV301-QS Løvblæser Elektrisk 3000W
690 kr
Til butik
Black & Decker BEBLV301-QS Løvblæser Elektrisk 3000W billede

Produktinformation

Black & Decker BEBLV301-QS. Type: Rygsæk blæser, Flyvehastighed (min): 206 km/t, Flyvehastighed (maks): 404 km/t. Strømkilde: Vekselstrøm, Strøm: 3000 W. Vibrationsudledning: 2,5 m/s². Vægt: 6 kg. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BEBLV301-QS
EAN: 5035048705216
Varenr.: 994416336
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange
750 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BEBLV301-QS
750 kr
Til butik
Black & Decker BEBLV301-QS billede

Produktinformation

3-i1 løvsuger/blæser og kompostkværn - komplet løsning til effektiv oprydning og opsamling af blade i foråret og efteråret. Den kraftfulde 3000W blæsefunktion fjerner selv de mest hårdføre og våde blade og andet haveaffald uden problemer, mens den højtydende sugefunktion hurtigt suger det op. De opsamlede blade bliver fint makuleret takket være kompostkværn-funktionen.

Produktspecifikationer

Kategori: Loevsugerblaeser
Artikel nr.: BEBLV301-QS
EAN: 5035048705216
Varenr.: 2806480
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Løvblæser rygsæk Black & Decker BEBLV301-QS 3000 W
-5%769 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Løvblæser rygsæk Black & Decker BEBLV301-QS 3000 W
-5%789 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK690 kr690 krKøb
2CS MEGASTORE DK750 kr789 krKøb
3Proshop DK750 kr789 krKøb
4Boligcenter DK769 kr769 krKøb
5Vivas DK789 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange i 173 dage. Laveste pris i perioden er 647 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 797 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 675 kr.

Den nuværende pris på 690 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Black & Decker BEBLV301-QS, Rygsæk blæser, 206 km/t, 404 km/t, 268 m³/t, 72 L, Sort, Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026690 kr1 kr (0%)
30. maj 2026689 kr1 kr (0%)
28. maj 2026690 kr2 kr (0%)
14. maj 2026688 kr2 kr (0%)
13. maj 2026690 kr2 kr (0%)
9. maj 2026692 kr5 kr (1%)
8. maj 2026687 kr5 kr (1%)
7. maj 2026692 kr1 kr (0%)
6. maj 2026693 kr12 kr (2%)
4. maj 2026705 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret