Gå til hovedindhold

Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider

BrotherTonere og inkjetpatronerOriginal kvalitetHjemmekontorEAN: 4977766813099

Brother LC424VAL Value Pack med 4 originale blækpatroner. Sort, cyan, magenta og gul til 750 sider print. Perfekt til hjemme- og kontorbrug. Læs mere

Pris fra 467 krtil 744 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 463 kr 23. maj

Sammenlign priser på Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 467 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother 4-Pack (Black Yellow Cyan Magenta) original - ink cartridge
467 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC424VAL Value Pack Original
468 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC424VAL CMYK Inks Multipack
493 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother Sort Gul Cyan Magenta 750 sider Blæk
505 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk Multipak LC424VAL LC-424 Sort Cyan Magenta Gul
-20%569 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider
569 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider
589 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Multipack BK/C/M/Y, 4 x 750 sider LC-424VAL Modsvarer: N/A
-3%597 kr
Før 615,6 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother Sort Gul Cyan Magenta 750 sider Blæk
599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Ink Multipack (bk/c/m/y) Lc424val 750 Pages - Dcp-j1200w
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK467 kr506 krKøb
2Tonerland.dk468 kr468 krKøb
3CS MEGASTORE DK493 kr532 krKøb
4CompuMail DK505 kr505 krKøb
5Teknikproffset DK569 kr618 krKøb
6Boligcenter DK569 kr569 krKøb
7Vivas DK589 kr658 krKøb
8InkClub DK597 kr597 krKøb
9Ultrashop599 kr599 krKøb
10Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother LC424VAL Multipack blækpatroner

Brother

Brother LC424VAL Value Pack med 4 originale blækpatroner. Sort, cyan, magenta og gul til 750 sider print. Perfekt til hjemme- og kontorbrug.

• blækpatron
• blæk
• printer blæk
• brother blæk
• original blæk
• inkjet blæk
• lc424
• multipack
• Hjemmekontor
• Original kvalitet

Beskrivelse

Brother LC424VAL er en original multipack med fire blækpatroner i sort, cyan, magenta og gul. Hver patron leverer op til 750 siders print ved 5% dækning ifølge ISO/IEC 24711 standarden. De originale Brother Innobella blækpatroner garanterer skarpe, pålidelige print af høj kvalitet fra første til sidste side. Innobella-teknologien modstår at falme ved eksponering for lys og ozon, hvilket sikrer langvarige resultater. Perfekt til alle DCP-J1200 printer serien. Ved at bruge originale Brother blækpatroner opretholder du din printergaranti og sikrer optimal ydeevne. Blækpatronernes smarte design gør det nemt at se, hvor meget blæk der er tilbage. Miljøbevidst design med minimal emballage og genbrugsmuligheder gennem Brothers miljøprogram.

Specifikationer

farver:Sort, cyan, magenta, gul
garanti:2 år
volumen:1 x 14,5 ml + 3 x 7,7 ml
standard:ISO/IEC 24711
kapacitet:750 sider pr. patron
teknologi:Brother Innobella
patrontype:Original
kompatibilitet:DCP-J1200W, DCP-J1200DW
miljøcertifikat:Brother genbrugsprogram

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan hver patron printe?

Hver blækpatron kan printe op til 750 sider ved 5% dækning ifølge ISO/IEC 24711 standarden.

Passer LC424VAL til min DCP-J1200 printer?

Ja, LC424VAL er kompatibel med hele DCP-J1200 serien, herunder DCP-J1200W og DCP-J1200DW.

Hvad er forskellen på original og kompatibel blæk?

Originale Brother blækpatroner bruger Innobella-teknologi for optimal kvalitet og opretholder din printergaranti, mens kompatible kan give varierende resultater.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider

PriceData har fulgt prisen på Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider i 118 dage. Laveste pris i perioden er 463 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 493 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 470 kr.

Den nuværende pris på 467 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Blækpatroner Brother LC424 - sort, cyan, magenta, gul - 4-pack - op til 750 sider de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026467 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026466 kr1 kr (0%)
27. maj 2026467 kr2 kr (0%)
25. maj 2026465 kr2 kr (0%)
23. maj 2026463 kr4 kr (1%)
12. maj 2026467 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026468 kr25 kr (5%)
6. feb. 2026493 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret