Gå til hovedindhold

Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766816892
Pris fra 907 krtil 1.237 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 889 kr 6. maj

Sammenlign priser på Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 907 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW
907 kr
Til butik
Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Blæk
Farve: 4
Artikel nr.: LC422XLVAL
EAN: 4977766816892
Varenr.: 7896748
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC 422XL Ink (Black Yellow Cyan Magenta) 4-Pack
922 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 422XL Sort Gul Cyan Magenta
984 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner Brother LC422XL - 4-pack (sort/cyan/magenta/gul)
1.049 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner Brother LC422XL - 4-pack (sort/cyan/magenta/gul)
1.069 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk Multipak LC422XLVAL LC-422 Sort Cyan Magenta Gul
-21%1.092 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 422XL Sort Gul Cyan Magenta
1.169 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother Blækpatroner LC422XL sampak
1.237 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK907 kr946 krKøb
2Proshop DK922 kr961 krKøb
3CompuMail DK984 kr984 krKøb
4Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
5Vivas DK1.069 kr1.138 krKøb
6Teknikproffset DK1.092 kr1.141 krKøb
7Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb
8RedOffice Konpap1.237 kr1.237 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW

PriceData har fulgt prisen på Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW i 170 dage. Laveste pris i perioden er 889 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 922 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 906 kr.

Den nuværende pris på 907 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Brother LC422XL - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026907 kr15 kr (2%)
24. maj 2026922 kr19 kr (2%)
23. maj 2026903 kr4 kr (0%)
18. maj 2026899 kr10 kr (1%)
6. maj 2026889 kr10 kr (1%)
5. maj 2026899 kr10 kr (1%)
3. maj 2026889 kr21 kr (2%)
2. maj 2026910 kr12 kr (1%)
1. maj 2026922 kr33 kr (4%)
30. apr. 2026889 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret