Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider)

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886111748921
Pris fra 301 krtil 558,85 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 257,85 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 301 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 951XL Cyan Blækpatron Original
301 kr
Til butik
HP 951XL Cyan Blækpatron Original billede

Produktinformation

HP 951XL Cyan Blækpatron Original HP Cyan Blækpatron Nr.951XL (CN046AE)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP OfficeJet Pro 251dw
EAN: 0886111748921
Varenr.: CN046AE
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 951XL / CN046AE High Capacity Cyan Ink
324 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 951XL Cyan 1500 sider Blæk CN046AE
362 kr
Til butik
HP 951XL Cyan 1500 sider Blæk CN046AE billede

Produktinformation

HP Original 951XL-blækpatron med høj kapacitet, cyan. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 1500 Sider, Farve blæk volumen: 24 ml, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CN046AE
EAN: 0886111748921
Varenr.: 987684911
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 951XL Blækpatron Cyan CN046AE Modsvarer: N/A
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider)
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 951XL Cyan 1500 sider Blæk CN046AE
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider)
429 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 951xl Blæk Cyan, 1300 Sider
491,29 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Cyan No.951xl - Pro 8100
494 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron HP CN046AE cyan (951XL)
-3%558,85 kr
Før 577,8 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk301 kr301 krKøb
2Proshop DK324 kr363 krKøb
3CompuMail DK362 kr362 krKøb
4InkClub DK399 kr399 krKøb
5Boligcenter DK409 kr409 krKøb
6Ultrashop429 kr429 krKøb
7Vivas DK429 kr498 krKøb
8Hertels Boresko491,29 kr491,29 krKøb
9Dustin DK494 kr580,25 krKøb
10RedOffice Konpap558,85 kr558,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider)

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider) i 94 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 301 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 301 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Blækpatron HP 951XL cyan - høj kapacitet (24 ml, ca. 1.500 sider) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026301 kr22 kr (8%)
3. mar. 2026279 kr22 kr (7%)
2. mar. 2026301 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret