Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme

Pris fra 469 krtil 473,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL
469 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL billede

Produktinformation

Klassisk marineblå skjorte i blød bomuld Den marineblå skjorte er skabt til dig, der ønsker komfort og funktionalitet i hverdagen. Skjorten er fremstillet i let bomuldstwill, som føles behagelig mod huden og giver god bevægelsesfrihed hele dagen. Med sin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy blue
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509480311
Varenr.: 910219199
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL
469 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL billede

Produktinformation

Blåkläder skjorte i marine komfort og funktion til arbejdsdagen Med denne marineblå skjorte fra Blåkläder får du et pålideligt valg til din professionelle garderobe, hvor både komfort og funktionalitet er i fokus. Skjorten er fremstillet i 100% bomuld tw...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy blue
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509480311
Varenr.: 910219199
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL
469 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL billede

Produktinformation

Let og komfortabel skjorte i bomuld til hverdagsbrugEn marineblå skjorte i bomuld er et godt valg til dig, der ønsker både komfort og funktionalitet i din hverdag. Skjorten har en rummelig pasform, så du får god bevægelsesfrihed, uanset om du arbejder på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy blue
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509480311
Varenr.: 910219199
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL
469 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. 4XL
469 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme
473,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK469 kr469 krKøb
2Greenline469 kr469 krKøb
3LavprisEl469 kr469 krKøb
4LavprisVVS469 kr469 krKøb
5LavprisVærktøj469 kr469 krKøb
6Sikkerhedsgiganten473,75 kr473,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme i 154 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 473,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 435 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / 4XL | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026469 kr118 kr (34%)
9. maj 2026351 kr118 kr (25%)
8. maj 2026469 kr118 kr (34%)
3. maj 2026351 kr118 kr (25%)
3. apr. 2026469 kr4,75 kr (1%)
23. jan. 2026473,75 kr12,5 kr (3%)
1. jan. 2026461,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret