Gå til hovedindhold

Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm

Bjørn WiinbladVaserEAN: 5709513540502
Pris fra 469 krtil 599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 395 kr 24. maj

Sammenlign priser på Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bjørn Wiinblad Dame med hat vase H20,5 cm Blå
-22%469 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bjørn Wiinblad Dame med hat vase H20,5 cm Blå billede

Produktinformation

Bjørn Wiinblad Dame med hat vase H20,5 cm Blå

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
EAN: 5709513540502
Varenr.: 594041-01
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bjørn Wiinblad - Lady Vase - H20,5 Cm - Blå
479,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm
-20%480 kr
Før 599,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm billede

Produktinformation

Invitér den nye hattefrøken indenfor, og lad hende skabe glæde i boligen med sine fine farver, finurlige detaljer og håndmalede dekorationer. Bjørn Wiinblad havde en forkærlighed for figurer med hatte, og arkiverne rummer utallige eksempler på, hvordan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5709513540502
Varenr.: BW54050
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bjørn Wiinblad - Lady with hat vase - 20,5 cm
599 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bjørn Wiinblad - Lady with hat vase - 20,5 cm
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK469 kr518 krKøb
2Gucca.dk479,95 kr479,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop480 kr480 krKøb
4Kai Berntsen ApS599 kr599 krKøb
5HvidevareShoppen.dk599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bjørn Wiinblad - Wiinblad vase, Dame med hat H20.5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026469 kr74 kr (19%)
24. maj 2026395 kr74 kr (16%)
23. maj 2026469 kr74 kr (19%)
14. maj 2026395 kr10 kr (2%)
10. maj 2026405 kr64 kr (14%)
9. maj 2026469 kr64 kr (16%)
5. maj 2026405 kr64 kr (14%)
4. maj 2026469 kr64 kr (16%)
3. maj 2026405 kr5 kr (1%)
2. maj 2026400 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret