Gå til hovedindhold

Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre

Björn BorgSokkerEAN: 7321465446046
Pris fra 111,99 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 87,01 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hr. Ravn
TrustScore 5 ud af 54,9
CORE CREW SOCK 3p
-25%111,99 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CORE CREW SOCK 3p billede

Produktinformation

Björn Borg Core Crew Sock 3-pack er en tidløs klassiker: bløde, komfortable og skabt til både hverdag og aktivitet. Den ribstrikkede manchet holder strømpen sikkert på plads, mens den ikoniske Björn Borg-stribe giver det sporty udtryk, mærket er kendt for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BJÖRN BORG
Kategori: STRØMPER
Farve: MULTIPACK 1
EAN: 7321465446046
Varenr.: 7321465446046
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Björn Borg Core Crew Sock 3-pak, 36-40, White
159 kr
Til butik
Björn Borg Core Crew Sock 3-pak, 36-40, White billede

Produktinformation

Hold stilen med Core Crew Sock 3-pak sokker fra Björn Borg. Ankelhøje sokker med klassiske striber på toppen. De er fremstillet af bomuld, polyamid og elastan og er behagelige og sidder perfekt. Med et stilfuldt og diskret logo bagpå.

Produktspecifikationer

Mærke: Björn Borg
Kategori: Træningsstrømper & Undertøj
Størrelse: 36-40
Artikel nr.: 90117
EAN: 7321465446046
Varenr.: 90117
Gå til Björn Borg DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Björn Borg Core Crew Socks 3-pack Hvid, 36-40
199 kr
Til butik
Björn Borg Core Crew Socks 3-pack Hvid, 36-40 billede

Produktinformation

Björn Borg Core Crew Sock 3-pack er en tre-pak med behagelige strømper fremstillet af en blanding af kvalitetsbomuld i blød strik, polyamid og elastan. Med en klassisk stribe, rib øverst for at sikre, at de bliver oppe og et ikonisk logo bagpå. * Blødt og behageligt stof * Ribstrikkede manchetter øverst for støtte * Stribe * Borg-logo bagpå * Pakke med tre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: björn borg
Kategori: Socks
Materiale: Cotton
EAN: 7321465446046
Varenr.: 10002143_MP001-36-40
Gå til Racketlife
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Björn Borg Core Crew Sock (3-pak, White) - 36-40
199 kr
Til butik
Gå til Timarco DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre
199 kr
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
3-Pack Core Crew Sock, Multipack
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hr. Ravn111,99 kr111,99 krKøb
2Core Nutrition DK159 kr159 krKøb
3Björn Borg DK199 kr199 krKøb
4Racketlife199 kr199 krKøb
5Timarco DK199 kr238 krKøb
6Bodystore DK199 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre

PriceData har fulgt prisen på Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre i 72 dage. Laveste pris i perioden er 111,99 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 111,99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Björn Borg Strømper 3P Core Crew Sock Hvid/Sort bomuld Str 36/40 Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026111,99 kr37,01 kr (25%)
22. maj 2026149 kr10 kr (6%)
21. maj 2026159 kr10 kr (7%)
14. maj 2026149 kr15,67 kr (12%)
25. apr. 2026133,33 kr15,67 kr (11%)
19. apr. 2026149 kr10 kr (6%)
18. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
23. mar. 2026149 kr10 kr (6%)
22. mar. 2026159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret