Gå til hovedindhold

Boligcenter Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm

BoligcenterHavemøbelsætEAN: 8721102485862
Pris fra 5.799 krtil 7.999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.200 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort
-33%5.799 kr
Før 8.624 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Justerbart ryglæn og fodstøtte: Havestolen er forsynet med et håndtag. Du kan justere ryglænet og fodstøtten, som du ønsker, ved at trække i håndtaget.Bordplade i massivt træ: Dette havebord har en top i akacietræ, der er robust, slidstærk og let at rengøre med en fugtig klud.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes. Ryghynderne har en strop bagpå, så de nemt kan fastgøres til stolen. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkrævet: JaHvilestol med foden op:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålSiddemål: 56 x 59 x 92 cm (B x D x H)Liggemål: 56 x 83 x 85 cm (B x D x H)Sædemål: 49 x 50,5 cm (B x D)Sædehøjde fra gulvet: 44 cmArmlænets højde fra jorden: 63 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, stål, massivt akacietræ med en oliefinishMål: 190 x 90 x 75 cm (L x B x H)Hynde:Farve: CremefarvetMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ry...

Produktspecifikationer

Kategori: Havemøbelsæt
Vægt: 107.6g
EAN: 8721102485862
Varenr.: 1270614
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort
-33%5.819 kr
Før 8.644 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Justerbart ryglæn og fodstøtte: Havestolen er forsynet med et håndtag. Du kan justere ryglænet og fodstøtten, som du ønsker, ved at trække i håndtaget.Bordplade i massivt træ: Dette havebord har en top i akacietræ, der er robust, slidstærk og let at rengøre med en fugtig klud.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes. Ryghynderne har en strop bagpå, så de nemt kan fastgøres til stolen. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkrævet: JaHvilestol med foden op:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålSiddemål: 56 x 59 x 92 cm (B x D x H)Liggemål: 56 x 83 x 85 cm (B x D x H)Sædemål: 49 x 50,5 cm (B x D)Sædehøjde fra gulvet: 44 cmArmlænets højde fra jorden: 63 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, stål, massivt akacietræ med en oliefinishMål: 190 x 90 x 75 cm (L x B x H)Hynde:Farve: CremefarvetMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ryghynde: BomuldsfibreMål, sædehynde: 48 x 90 x 3 cm (B x D x T)Mål, ryghynde: 70 x 48 x 10 cm (L x B x T)Pakken indeholder:8 x havestol med foden opad1 x havebord8 x sædehynde med aftageligt og vaskbart betræk8 x ryghynde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Havemøbelsæt
Materiale: pe rattan and wood
Vægt: 107.6g
EAN: 8721102485862
Varenr.: 1270614
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm
-10%7.999 kr
Før 8.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Forvandl din have, terrasse eller altan til et hyggeligt udendørs opholdsrum med dette elegante og funktionelle bistrosæt i sort polyrattan. Det komplette 3-dels sæt skaber den perfekte stemning for afslapning og samvær under åben himmel. Dett...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Havemøbelsæt
Størrelse: 190 x 90 x 75 cm
EAN: 8721102485862
Varenr.: 56893573398877

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK5.799 kr5.799 krKøb
2Livera DK5.819 kr5.888 krKøb
3BoligRetning7.999 kr7.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm

PriceData har fulgt prisen på Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 5.799 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 6.909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.704 kr.

Den nuværende pris på 5.799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20265.799 kr300 kr (5%)
4. maj 20266.099 kr810 kr (12%)
3. maj 20266.909 kr810 kr (13%)
1. maj 20266.099 kr810 kr (12%)
30. apr. 20266.909 kr410 kr (6%)
28. apr. 20266.499 kr410 kr (6%)
21. apr. 20266.909 kr10 kr (0%)
17. apr. 20266.899 kr10 kr (0%)
16. apr. 20266.909 kr10 kr (0%)
9. apr. 20266.899 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret