Gå til hovedindhold

Boligcenter Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål

BoligcenterHavebordeEAN: 8721158843043
Pris fra 449 krtil 471,9 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22,9 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bistrobord Beige Ø50x71 cm Pulverlakeret stål
-14%449 kr
Før 524 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bistrobord Beige Ø50x71 cm Pulverlakeret stål billede

Produktinformation

Dette fede sammenfoldelige bistrobord i stål blander moderne design med praktisk funktionalitet, så det passer perfekt til enhver have eller terrasse. Det moderne look, med rene linjer og enkle former, tilføjer et strejf af elegance, hvis du godt kan lide det. Med en diameter på Ø50 cm er det lige tilpas størrelse at samles omkring, og det passer godt ind i små rum - ideelt til intime udendørs måltider. Stærk Stålbygning: Lavet af pulverlakeret stål, så det kan modstå det danske vejr. Designet gør, at det ser godt ud i lang tid. Denne holdbare konstruktion gør, at du kan nyde din terrasse hele året uden bekymringer.Kompakt & Sammenfoldelig: Dette bord er nemt at folde sammen til opbevaring eller transport. Super praktisk for alle, der har brug for fleksible udendørs møbler, uanset om du gemmer det væk om vinteren eller flytter det til forskellige arrangementer.Enkelt men Stilfuldt: Med sin minimalistiske runde form og moderne vibe ser bordet godt ud i både moderne og traditionelle haver. Det giver et dejligt touch til ethvert udendørs rum - perfekt til at samle familie og venner uden at overmande indretningen.Perfekt til Udendørs: Designet med haven og terrassen i tankerne, passer det perfekt udendørs, især på solrige forårs- og sommerdage. Bordet blander sig flot med naturen og tilføjer både komfort og stil til din udendørs sjov.Nemt at Vedligeholde: At holde dette bistrobord pænt er en leg - giv det bare et hurtigt wipe nu og da. Det er lavet til at være lavt vedligeholdelses, så du kan fokusere på at nyde din tid udenfor i stedet for at bekymre dig om oprydning. Farve: BeigeMateriale: Pulverlakeret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 50 x 50 x 71 CM (L x B x H)SammenfoldeligLeveringsindhold:1 x Bistro bord...

Produktspecifikationer

Kategori: Haveborde
Vægt: 5.25g
EAN: 8721158843043
Varenr.: 1615809
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bistrobord Beige Ø50x71 cm Pulverlakeret stål
-14%469 kr
Før 544 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bistrobord Beige Ø50x71 cm Pulverlakeret stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Haveborde
Størrelse: 50 x 71 cm
Vægt: 5.25g
EAN: 8721158843043
Varenr.: 1615809
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bistrobord Beige Ø50x71 cm Pulverlakeret stål
-14%469 kr
Før 544 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bistrobord Beige Ø50x71 cm Pulverlakeret stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Haveborde
Størrelse: 50 x 71 cm
Vægt: 5.25g
EAN: 8721158843043
Varenr.: 1615809
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål
471,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK449 kr449 krKøb
2Livera DK469 kr538 krKøb
3Vivas DK469 kr538 krKøb
4DesignShoppen471,9 kr471,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål

PriceData har fulgt prisen på Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål i 122 dage. Laveste pris i perioden er 426 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 441 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Bistrobord Beige Ø 50 x 71 cm Pulverlakeret stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026449 kr40 kr (8%)
5. maj 2026489 kr60 kr (14%)
4. feb. 2026429 kr3 kr (1%)
3. feb. 2026426 kr3 kr (1%)
2. feb. 2026429 kr3 kr (1%)
1. feb. 2026426 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret