Gå til hovedindhold

Boligcenter Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ

Pris fra 1.029 krtil 1.449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 420 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bistrobord 60x60x76 cm massivt genbrugstræ
-27%1.029 kr
Før 1.416 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bistrobord 60x60x76 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Tilføj et strejf af romantisk stemning med dette bistrobord i træ. Bordpladen er fremstillet af massivt genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger. Det kan derfor bestå af forskellige trætyper såsom fyrretræ, teak, eg, mangotræ, akacie mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. Foden i støbejern giver stabilitet og robusthed. Dette spisebord fungerer også som et bord, hvor du kan stille din drink eller andre ting, som du gerne vil have inden for rækkevidde. Vigtig bemærkning: Farver og åremønstre varierer fra møbel til møbel, hvilket gør dem unikke; udvælgelse til levering sker tilfældigt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en naturlig finish, pulverlakeret støbejernMål: 60 x 60 x 76 cm (L x B x H)Bordpladens tykkelse: 4 cmMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 19.5g
EAN: 8720286069097
Varenr.: 177701
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bistrobord 60x60x76 cm massivt genbrugstræ
-27%1.049 kr
Før 1.436 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bistrobord 60x60x76 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 19.5g
EAN: 8720286069097
Varenr.: 177701
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ
-19%1.449 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Forvandle din terrasse, altan eller spisestue med dette rustikke bistrobord i lækkert mangotræ. Bordets særlige charme ligger i det rå, ubehandlede mangotræ med naturlig finish, der fremhæver træets smukke åremønster og giver et autentisk, rus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
EAN: 8720286069097
Varenr.: 56912772596061

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
2Livera DK1.049 kr1.118 krKøb
3BoligRetning1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ i 177 dage. Laveste pris i perioden er 909 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.041 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Bistrobord 60X60X77 Cm Ru Mangotræ - 4 legs / Firkantet / Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.029 kr50 kr (5%)
4. maj 20261.079 kr20 kr (2%)
3. maj 20261.099 kr20 kr (2%)
24. apr. 20261.079 kr10 kr (1%)
22. apr. 20261.069 kr30 kr (3%)
21. apr. 20261.099 kr30 kr (3%)
15. apr. 20261.069 kr10 kr (1%)
14. apr. 20261.079 kr40 kr (4%)
11. apr. 20261.039 kr60 kr (5%)
8. apr. 20261.099 kr60 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret