Gå til hovedindhold

Walraven BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner

WalravenSanitetEAN: 8712993181490
Pris fra 43 krtil 143,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100,75 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 4. mar.

Sammenlign priser på BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven BIS Strut 2D montagevinkel 90 °. BUP1000
43 kr
Til butik
Walraven BIS Strut 2D montagevinkel 90 °. BUP1000 billede

Produktinformation

Den stærke 2D pasform omslutter profilskinnen og giver en øget stabilitet. Til samling af rammer og konstruktioner af Strut skinner. Overfladebehandling testet i henhold til ISO 9227 En del af BIS UltraProtect 1000 Systemet Velegnet til inden- og udendørs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993181490
Varenr.: 2927216
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner
62 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VINKEL 2+2/90 BUP 104X104 2D STRUT
62,84 kr
Til butik
VINKEL 2+2/90 BUP 104X104 2D STRUT billede

Produktinformation

Strut Vinkel 90° / 2D BUP 105x105mmProduktet er en del af BIS UltraProtect 1000 systemet. Modstår min. 1.000 timers saltspray test (maks. 5% rød rust) i henhold til ISO 9227, hvilket er stærkere end varmgalv. Velegnet til inden- og udendørs brug i C1-C4 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 8712993181490
Varenr.: 15841646838095
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Walraven Strut Vinkel 90° / 2D 105x105mm
85 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven BIS Strut 2D montagevinkel 90°. BUP1000
143,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk43 kr43 krKøb
2CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
3EL-GROSSISTEN62,84 kr62,84 krKøb
4Proshop DK85 kr124 krKøb
5vvsfittings.dk143,75 kr143,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner

PriceData har fulgt prisen på BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner i 179 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for BIS Strut Vinkel 90gr / 2D - BUP1000 2D vinkelbeslag til montage af Strut konstruktioner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202643 kr19 kr (31%)
24. maj 202662 kr19 kr (44%)
21. maj 202643 kr1 kr (2%)
8. maj 202642 kr2 kr (5%)
6. maj 202640 kr24,08 kr (38%)
5. maj 202664,08 kr24,08 kr (60%)
24. apr. 202640 kr83 kr (67%)
23. apr. 2026123 kr83 kr (208%)
9. apr. 202640 kr2 kr (5%)
7. apr. 202642 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret