Gå til hovedindhold

WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket

WalravenSanitetEAN: 8712993372416
Pris fra 17 krtil 67,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50,5 kr (75% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11 kr 24. mar.

Sammenlign priser på WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
BIS RapidRail Hammerfix T-bolt, M8 x 200 mm, Elforzinket
17 kr
Til butik
BIS RapidRail Hammerfix T-bolt, M8 x 200 mm, Elforzinket billede

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rrbjler & ophng
EAN: 8712993372416
Varenr.: 018048640
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven Hammerfix T-bolt M8x200mm. Til RapidRail WM0, 1, 2 og 35. Elforzinket
17 kr
Til butik
Walraven Hammerfix T-bolt M8x200mm. Til RapidRail WM0, 1, 2 og 35. Elforzinket billede

Produktinformation

T-bolt til RapidRail profilskinner. Den grønne fjeder bevarer delene samlet inden der spændes efter. Materiale: metaldele lavet af stål 1.0332; fjedre lavet af POM (polyoxymethylen), grøn. Maks. statisk belastning (Fa,Z) 2.700 Newton

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993372416
Varenr.: 2353586
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bis Rapidrail Hammerfix T-Bolt M8X200
17,08 kr
Til butik
Bis Rapidrail Hammerfix T-Bolt M8X200 billede

Produktinformation

BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt befæstelse til BIS RapidRail® ? T-bolt med gevindstang, spændeskive og BIS RapidRail® fjeder ? Egnet til WM0, 1, 15, 2, 30, 35 ? Klar-til-brug for-monteret for hurtig montering, og bevarer delene samlet inden der spændes ef...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Tools
EAN: 8712993372416
Varenr.: 8015010529602
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bis rapidrail hammerfix t-bolt m8x200
17,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket
22,49 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven Hammerfix T-bolt M8x200mm. Til RapidRail WM0, 1, 2 og 35. Elforzinket
67,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK17 kr17 krKøb
2Elvvs.dk17 kr17 krKøb
3Billigelogvvs.dk17,08 kr17,08 krKøb
4MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK22,49 kr61,49 krKøb
6vvsfittings.dk67,5 kr67,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket i 172 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 17,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 31% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for WALRAVEN BIS RapidRail® Hammerfix T-bolt M8x200mm, tykkelse 5,0mm, SW13, for skinne WM 0 til 35. Elforzinket de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202617 kr1 kr (6%)
10. maj 202616 kr1,08 kr (6%)
8. maj 202617,08 kr1,08 kr (7%)
24. apr. 202616 kr
23. apr. 202616,23 kr
18. apr. 202616 kr
17. apr. 202616,23 kr
11. apr. 202616 kr3,5 kr (28%)
7. apr. 202612,5 kr1,5 kr (14%)
24. mar. 202611 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret