Gå til hovedindhold

Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml)

BiothermAftershaveEAN: 3614273475846
Pris fra 217 krtil 325 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Biotherm Aftershave Emulsion 75 ml
217 kr
Til butik
Biotherm Aftershave Emulsion 75 ml billede

Produktinformation

Denne alkoholfrie* aftershave emulsion er testet under dermatologisk kontrol på følsom hud. Det lindrer de brændende fornemmelser og reducerer irritationer forårsaget af barbering for en sut og mere behagelig hud. *Ethanol-fri Forstærket af BLUE SCIENCES & tro mod vores BLUE BEAUTY COMMITMENTS: At reducere vores plastikforbrug er kernen i Biotherms mission. Hos Biotherm er vores biovidenskabelige ekspertise forpligtet til sikker og potent hudpleje tilpasset mænds hud. Ved hjælp af avancerede teknologier og avancerede teksturer tilfører vi enhver hudpleje de unikke egenskaber ved omhyggeligt fremskaffede vandlivsingredienser, som Life Plankton.

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3614273475846
EAN: 3614273475846
Varenr.: 3214877
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BIOTHERM HOMME AFTER SHAVE EMULSION 75ML
226 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Biotherm Homme Basics Line Aftershave Emulsion 75 ml
250 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml)
-28%262 kr
Før 363 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Biotherm Homme Basics Line After Shave Emulsion 75 ml
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Homme Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free 75 ml
276 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Homme Aftershave Soothing Emulsion Soothing Balm - 75 ml
304 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Biotherm Homme After-shave Soothing Balm - Alcohol Free 75 ml
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK217 kr256 krKøb
2CS MEGASTORE DK226 kr265 krKøb
3Teknikproffset DK250 kr299 krKøb
4Bangerhead DK262 kr262 krKøb
5NiceHair.dk262,5 kr262,5 krKøb
6Lyko DK276 kr276 krKøb
7NordicFeel DK304 kr304 krKøb
8EauDeParfum.dk325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml)

PriceData har fulgt prisen på Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Biotherm Homme Basic Aftershave Soothing Balm - Alcohol Free (75 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026217 kr4 kr (2%)
28. maj 2026221 kr1 kr (0%)
27. maj 2026220 kr3 kr (1%)
24. maj 2026217 kr5 kr (2%)
19. maj 2026222 kr5 kr (2%)
18. maj 2026217 kr3 kr (1%)
17. maj 2026220 kr3 kr (1%)
12. maj 2026223 kr6 kr (3%)
6. maj 2026217 kr6 kr (3%)
5. maj 2026223 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret