Gå til hovedindhold

Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml

BiothermKropsshampoo2-i-1 formel med marine mineralerDaglig kropspleje til aktive mændEAN: 3605540873502

Biotherm Homme Aquafitness er en alt-i-én shower gel til både krop og hår. Beriget med marine mineraler og designet til aktive mænd der ønsker effektiv pleje. Læs mere

Pris fra 159 krtil 220 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 25. maj

Sammenlign priser på Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Biotherm Homme Aquafitness Shower Gel
159 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BIOTHERM HOMME AQUAFITNESS SHOWER GEL 200ML
172 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Homme Aquafitness Shower Gel - Body And Hair (200 ml)
-21%180 kr
Før 228 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Aquafitness Homme Shower Gel - Body & Hair 200 ml
180 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Biotherm Homme Aquafitness Shower Gel 200ml
-13%182 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml
194 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Biotherm Homme Aquafitness Shower Gel - Body & Hair 200 ml
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK159 kr198 krKøb
2CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
3Bangerhead DK180 kr180 krKøb
4Lyko DK180 kr180 krKøb
5Teknikproffset DK182 kr231 krKøb
6NordicFeel DK194 kr194 krKøb
7EauDeParfum.dk220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Biotherm Homme Aquafitness Shower Gel 200 ml

Biotherm

Biotherm Homme Aquafitness er en alt-i-én shower gel til både krop og hår. Beriget med marine mineraler og designet til aktive mænd der ønsker effektiv pleje.

• Daglig kropspleje til aktive mænd
• 2-i-1 formel med marine mineraler

Beskrivelse

Biotherm Homme Aquafitness Shower Gel er en revolutionerende 2-i-1 løsning designet specifikt til mænd der ønsker effektiv og revitaliserende kropspleje. Denne fantastiske shower gel renser både krop og hår med sin unikke formel beriget med marine mineraler og aktiverende ingredienser. Den lette skummende konsistens gør den nem at anvende og skylle af, mens den efterlader huden blød, ren og forynget med en opkvikkende duft. Produktet er perfekt til morgenbadet eller efter intens træning, hvor den giver en energisk start på dagen og hjælper med at føle sig frisk og klar til dagens udfordringer. Biotherm's ekspertise inden for marine hudpleje sikrer at denne shower gel bevarer hudens naturlige fugtighed samtidig med dybdegående rensning.

Specifikationer

Type:2-i-1 shower gel til krop og hår
Volumen:200 ml
Anvendelse:Daglig brug på krop og hår
Konsistens:Let skummende formel
Målgruppe:Mænd med aktiv livsstil
Hovedingredienser:Marine mineraler og aktiverende ingredienser

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan denne shower gel bruges til både krop og hår?

Ja, Biotherm Homme Aquafitness er specielt designet som en 2-i-1 løsning der effektivt renser både krop og hår med sin unikke formel.

Hvilke ingredienser gør denne shower gel speciel?

Produktet er beriget med marine mineraler og aktiverende ingredienser der giver en revitaliserende effekt og bevarer hudens naturlige fugtighed.

Er denne shower gel egnet til daglig brug?

Absolut! Den lette skummende konsistens og milde formel gør den ideel til daglig anvendelse, både som morgenbad og efter træning.

Hvordan påvirker produktet hudens fugtighed?

Shower gelen er formuleret til at bevare hudens naturlige fugtighed samtidig med at give dybdegående rensning, så huden føles blød og forynget.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Biotherm Homme Aquafitness Instant Revitalizing Shower Gel - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026159 kr7 kr (5%)
26. maj 2026152 kr4 kr (3%)
25. maj 2026148 kr3 kr (2%)
23. maj 2026151 kr3 kr (2%)
14. maj 2026154 kr6 kr (4%)
13. maj 2026148 kr2 kr (1%)
12. maj 2026150 kr1 kr (1%)
6. maj 2026151 kr3 kr (2%)
3. maj 2026154 kr5 kr (3%)
30. apr. 2026159 kr10 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret