Gå til hovedindhold

Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man)

VersaceKropsshampooEAN: 8011003826551
Pris fra 175 krtil 330 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man)
175 kr
Til butik
Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Kropspleje
Farve: 4
Artikel nr.: 8011003826551
EAN: 8011003826551
Varenr.: 5959623
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VERSACE Dylan Blue Pour Homme Bath & Shower Gel
175 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Versace Dylan Blue Bath & Shower Gel (250ml)
315 kr
Til butik
Versace Dylan Blue Bath & Shower Gel (250ml) billede

Produktinformation

Dylan Blue Pour Homme fanger essensen af den moderne mand. En duft fuld af individualitet, styrke og karisma for den mand, der stolt også bekræfter sin bløde side. En duft til i går, i dag og i morgen. Duften afspejler det bedste fra to verdener med traditionelle noter i moderne vintage. Frisk grapefrugt og milde figenblade i kombination med maskulin sort peber og patchouli. Basen hviler på dyrebare noter som safran, tonkabønner og røgelse, der giver duften en varm sanselighed. Topnoter: Bergamotte, Grapefrugt, Figenblade, Akva-noter. Hjertenoter: Viol, Sort Peber, Papyrus, Ambroxan, Patchouli. Basisnoter: Musk, Tonkabønner, Safran, Røgelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Shower gel
Vægt: 352g
Artikel nr.: 1504000
EAN: 8011003826551
Varenr.: B080279
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Versace Dylan Blue Bath & Shower Gel 250 ml
315 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Versace Pour Homme Dylan Blue Bath And Shower Gel - 250 ml
330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
2Proshop DK175 kr214 krKøb
3Bangerhead DK315 kr315 krKøb
4Lyko DK315 kr315 krKøb
5NordicFeel DK330 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man)

PriceData har fulgt prisen på Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumed Shower Gel 250 ml (man) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026175 kr18 kr (11%)
1. jun. 2026157 kr1 kr (1%)
30. maj 2026156 kr1 kr (1%)
29. maj 2026157 kr9 kr (5%)
21. maj 2026166 kr22 kr (15%)
18. maj 2026144 kr9 kr (7%)
17. maj 2026135 kr16 kr (11%)
16. maj 2026151 kr16 kr (12%)
15. maj 2026135 kr16 kr (11%)
14. maj 2026151 kr16 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret