Gå til hovedindhold

Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver

Big WipesPersonlig plejeEAN: 5060065661269
Pris fra 163 krtil 290 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big Wipes Power Spray anti-bakteriel rensevæske, 1 liter
-9%163 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Big Wipes Power Spray anti-bakteriel rensevæske, 1 liter billede

Produktinformation

POWER SPRAY med 4X4 teknologi. Fjerner hurtigt og effektivt olie, maling, fugemasse, klæbemidler og meget andet. Ny formel: Indeholder Aloe Vera, Glycering, Lanolin og E-vitaminer, der alle plejer og beskytter huden. Væsken indeholder ingen konserveringsmidler, bliver løbende dermatologisk testet og er biologisk nedbrydelig. Anti-bakterielle, fjerner 99,9 % af alle bakterier. Anti-bakteriel Fjerner 99,9 % af alle bakterier Fjerner nemt og problemfrit: Olie - PU-Skum - Maling - Silikone - Snavs og meget mere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Big Wipes
Kategori: Rengoering
Artikel nr.: 24480000
EAN: 5060065661269
Varenr.: 3357874
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big Wipes antibakteriel rensevæske
165 kr
Til butik
Big Wipes antibakteriel rensevæske billede

Produktinformation

Big Wipes power spray til hurtig fjernelse af bla. vand- og oliebaseret maling, lim, olie, silikone, PU-skum, snavs med mere fra lnagt de fleste overflader. Særlige detaljer for Big Wipes 1liter power spray med antibakteriel rensevæske Antibakteriel Biol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Big Wipes
Kategori: Lim
Størrelse: 1 l
EAN: 5060065661269
Varenr.: 881890682
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BIG WIPES Power spray, rensevæske, 1 l
168,71 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver
171 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Big Wipes antibakteriel rensevæske
179 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big wipes power spray 1L - Effektiv rensespray der plejer og beskytter huden
181 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big Wipes antibakteriel allround-rensevæske 1L
185 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Big Wipes power spray, antibakteriel rensevæske, 1l
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Big Wipes power spray, antibakteriel rensevæske, 1L
195 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver
277,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BigWipes Power Spray rengøringsspray 1ltr
290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK163 kr202 krKøb
2LavprisVærktøj165 kr165 krKøb
3EL-GROSSISTEN168,71 kr168,71 krKøb
4Elvvs.dk171 kr171 krKøb
5LavprisEl179 kr179 krKøb
6CS MEGASTORE DK181 kr220 krKøb
7LavprisVVS185 kr185 krKøb
8Greenline189 kr189 krKøb
9BilligVVS DK195 kr195 krKøb
10vvsfittings.dk277,5 kr277,5 krKøb
11Globaltools.dk290 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver

PriceData har fulgt prisen på Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver i 182 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Big wipes power spray Anti-bakteriel rensevæske - 1 liter med praktisk forstøver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026163 kr1 kr (1%)
28. maj 2026164 kr1 kr (1%)
26. maj 2026165 kr1 kr (1%)
25. maj 2026166 kr1 kr (1%)
24. maj 2026167 kr1 kr (1%)
9. maj 2026168 kr
8. maj 2026168,71 kr
27. mar. 2026168 kr5 kr (3%)
21. mar. 2026163 kr8 kr (5%)
20. mar. 2026171 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret