Gå til hovedindhold

Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte

Big WipesRedskaberEAN: 5060065661818
Pris fra 140 krtil 283,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 143,75 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 17. maj

Sammenlign priser på Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big Wipes 80stk Heavy-Duty renseservietter
140 kr
Til butik
Big Wipes 80stk Heavy-Duty renseservietter billede

Produktinformation

Big Wipes heavy duty renseservietter er dobbeltsiddet, og har en grov side til at skrubbe snavset af med, og en blød side til at rense med.Big Wipes heavy duty fjerner op til 99,9% af alle bakterier, olie, maling, fugemasse mm.For at beskytte og pleje din...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Big Wipes
Kategori: Lim
Størrelse: 20 x 30 cm
EAN: 5060065661818
Varenr.: 881890686
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big Wipes 80stk heavy duty antibakterielle servietter - 80stk
149 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Big Wipes HEAVY-DUTY renseservietter, btte med 80 stk
155 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Big Wipes heavy duty renseservietter, 80 stk
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Big Wipes heavy-duty renseservietter, 80 stk
165 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big Wipes Heavy duty renseservietter, 80 stk
173 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Big wipes heavy duty 80 - renseservietter antibakterielle dobbelt sidet 100stk i bøtte
232 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Big wipes heavy duty 80 renseservietter antibakterielle dobbelt sidet
254 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte
277,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BigWipes renseservietter Heavy-Duty, 100stk
283,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj140 kr140 krKøb
2LavprisVVS149 kr149 krKøb
3WATTOO.DK155 kr155 krKøb
4Greenline159 kr159 krKøb
5BilligVVS DK165 kr165 krKøb
6Proshop DK173 kr212 krKøb
7CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
8Elvvs.dk254 kr254 krKøb
9vvsfittings.dk277,5 kr277,5 krKøb
10Globaltools.dk283,75 kr283,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte

PriceData har fulgt prisen på Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Big wipes heavy duty 80 Eksta stærke anti-baktielle dobbelt-sidet renseservietter - 100 stk. pr. bøtte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026140 kr21 kr (18%)
17. maj 2026119 kr17,1 kr (13%)
16. maj 2026136,1 kr17,1 kr (14%)
9. maj 2026119 kr20,36 kr (15%)
7. maj 2026139,36 kr
6. maj 2026140 kr
3. maj 2026139,36 kr10,36 kr (8%)
18. apr. 2026129 kr10,36 kr (7%)
17. apr. 2026139,36 kr10,36 kr (8%)
9. apr. 2026129 kr10,36 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret