Gå til hovedindhold

BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory

BIBSSutterEAN: 5713795219599
Pris fra 59,96 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 39,04 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,97 kr 6. maj

Sammenlign priser på BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory
-25%59,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory billede

Produktinformation

BIBS Loops - ophængsringe i 12-pak fra BIBS. BIBS Loops er aktivitetsringe - eller ophængsringe, om man vil. Sæt flere loops/ringe sammen i dine yndlingsfarver og brug dem hen over barnevognsåbningen til ophæng af legetøj. Brug dem i autostolen. Brug dem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Ophængsringe
EAN: 5713795219599
Varenr.: shopify_DK_7255469686948_41948673638564
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory
-25%59,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Ophængsringe
EAN: 5713795219599
Varenr.: shopify_DK_6874413203498_40362833510442
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Loops Blush/Woodchuck/Ivory 12pcs
-25%63 kr
Før 84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Loops Blush/woodchuck/ivory
79,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BIBS Loops 12-pak Blush/Woodchuck/Ivory - (900239)
89 kr
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
BIBS Baby loops 12 stk - Blush/Woodchuck/Ivory - Blush
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt59,96 kr59,96 krKøb
2Mammashop.dk59,96 kr59,96 krKøb
3Cocopanda DK63 kr63 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,95 kr79,95 krKøb
5Teknikproffset DK89 kr138 krKøb
6Minegenverden.dk99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory

PriceData har fulgt prisen på BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory i 181 dage. Laveste pris i perioden er 41,97 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 59,96 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 40% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for BIBS Loops - Ophængsringe - 12-Pak - Blush/Woodchuck/Ivory de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202659,96 kr17,99 kr (43%)
6. maj 202641,97 kr1 kr (2%)
2. maj 202642,97 kr36,98 kr (46%)
1. maj 202679,95 kr19,99 kr (33%)
13. apr. 202659,96 kr5,04 kr (8%)
9. apr. 202665 kr13 kr (25%)
27. mar. 202652 kr7,96 kr (13%)
15. mar. 202659,96 kr5,04 kr (8%)
6. mar. 202665 kr5,04 kr (8%)
26. feb. 202659,96 kr7,96 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret