Gå til hovedindhold

BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex

BIBSSutterEAN: 5713795241187
Pris fra 67,46 krtil 89,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 30. apr.

Sammenlign priser på BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Blossom/Dusky Lilac
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Blossom/Dusky Lilac billede

Produktinformation

2-pak med to sutter i størrelse 2 fra BIBS - smukke og ergonomiske sutter i retrostil. Sutten fra BIBS er den mest ergonomiske sut på markedet. Den er fremstillet i 100% naturgummi med en ventil i suttedelen, der gør det nemt for dit minimenneske at pres...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795241187
Varenr.: shopify_DK_7407718269092_42611554091172
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Blossom/Dusky Lilac
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Blossom/Dusky Lilac billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795241187
Varenr.: shopify_DK_6874444136490_40362933387306
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Colour Latex Blossom/Dusky Lilac Size 2 2pcs
-20%78 kr
Før 98 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex
79 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Colour Sutter - 2-pak - Str. 2 - Rund - Blossom/Dusky Lilac
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt67,46 kr67,46 krKøb
2Mammashop.dk67,46 kr67,46 krKøb
3Cocopanda DK78 kr78 krKøb
4Minegenverden.dk79 kr79 krKøb
5Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex

PriceData har fulgt prisen på BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex i 180 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 67,46 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for BIBS Colour Sutter 2-Pak - Blossom/Dusky Lilac - Rund / 2 / Natural Rubber Latex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202667,46 kr5,11 kr (8%)
14. maj 202662,35 kr5,11 kr (8%)
11. maj 202667,46 kr3,46 kr (5%)
9. maj 202664 kr1,01 kr (2%)
7. maj 202665,01 kr2,66 kr (4%)
2. maj 202662,35 kr14,35 kr (30%)
30. apr. 202648 kr1 kr (2%)
17. apr. 202649 kr18,46 kr (27%)
16. apr. 202667,46 kr18,46 kr (38%)
9. apr. 202649 kr18,46 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret