Gå til hovedindhold

BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow

BIBSSutteflaskerEAN: 5713795265275
Pris fra 39,96 krtil 59,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19,99 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.96 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
BIBS Bottle Nipple Latex Medium Flow 2 PACK
-20%39,96 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Bottle Nipple Latex Medium Flow 2 PACK billede

Produktinformation

Flaskenippler - Medium flow. Køb løse nippler til sutteflaskerne.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sut og tilbehør
EAN: 5713795265275
Varenr.: 28131
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Flaskesutter - 2-pak - Medium Flow - Naturgummi
49,95 kr
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow
49,95 kr
Til butik
BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow billede

Produktinformation

BIBS 2-pak suttehoved i naturgummi - Medium Flow. Suttehovederne har en ventilfunktion i form af et lille fint BIBS hjerte, der er præget i selve suttehovedet. Mål og specifikationer Medium Flow Materiale: latex/naturgummi. Overholder den europæiske EN1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutteflasker
EAN: 5713795265275
Varenr.: shopify_DK_9794338881876_50008209457492
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow
49,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Bottle Nipple, Flaskesut - 2-pak, Latex, Medium Flow
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur39,96 kr39,96 krKøb
2Kids-world.dk49,95 kr49,95 krKøb
3Loukrudt49,95 kr49,95 krKøb
4Mammashop.dk49,95 kr49,95 krKøb
5Byhappyme Danmark59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow

PriceData har fulgt prisen på BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow i 138 dage. Laveste pris i perioden er 37,46 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 39,96 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BIBS Bottle - Tilbehør - Suttehoved - Naturgummi/Rund - 2-Pak - Medium Flow de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202639,96 kr9,99 kr (20%)
27. maj 202649,95 kr9,99 kr (25%)
25. maj 202639,96 kr9,99 kr (20%)
24. maj 202649,95 kr9,99 kr (25%)
22. maj 202639,96 kr9,99 kr (20%)
16. maj 202649,95 kr12,49 kr (33%)
16. jan. 202637,46 kr22,49 kr (38%)
15. jan. 202659,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret