Gå til hovedindhold

Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84

BeurerTelefonledningerEAN: 4211125570026
Pris fra 687 krtil 959 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 272 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 687 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer MP84 manicure/pedicuresæt
687 kr
Til butik
Beurer MP84 manicure/pedicuresæt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: MP084
EAN: 4211125570026
Varenr.: 24279443
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer MP 84 Rechargeable manicure /Pedicure Set
687 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84
-14%760 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84 billede

Produktinformation

Til smukke hænder og fødder, Uanset om du klipper, filer, former og polerer negle eller fjerner hård hud, neglebånd eller ligtorne, kan du give dig selv en manicure eller pedicure som en professionel. Det praktiske opbevaringsetui fungerer også som ladestation til manicurenheden og er også ideelt til rejser. Med 10 kvalitetstilbehør til negle- og hudpleje: safirkegle, safirhjul (fint og groft), hård safirfil, flammeformet fræser, cylindrisk fræser, filtkegle, safirfræser, neglefræser, hård krystalfil, - Litium-ion-batteri til 2 timers ledningsfri drift, - 3 hastighedsindstillinger op til 4.400 o/min, - Ergonomisk design og kraftigt LED-lys til komfortabel brug, - Hygiejnisk arbejde takket være det medfølgende beskyttelsesdæksel til neglestøv, Denne tekst blev automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Negle kit
EAN: 4211125570026
Varenr.: C04675
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Manicure & pedicure sæt genopladeligt MP 84
-13%959 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK687 kr726 krKøb
2Proshop DK687 kr726 krKøb
3Teknikproffset DK760 kr819 krKøb
4Estore DK959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84

PriceData har fulgt prisen på Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 673 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 751 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 700 kr.

Den nuværende pris på 687 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Beurer Manicure- og pedicuresæt, genopladeligt MP 84 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar. 2026687 kr64 kr (9%)
10. mar. 2026751 kr64 kr (9%)
2. mar. 2026687 kr14 kr (2%)
5. feb. 2026673 kr14 kr (2%)
4. feb. 2026687 kr14 kr (2%)
1. jan. 2026701 kr2 kr (0%)
31. dec. 2025699 kr3 kr (0%)
29. dec. 2025702 kr1 kr (0%)
28. dec. 2025701 kr1 kr (0%)
25. dec. 2025702 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret