Gå til hovedindhold

Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå

BeurerPersonlig plejeEAN: 4211125400002
Pris fra 578 krtil 1.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 471 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 578 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer HD75 Nordic lämpöpeitto, Green Planet
578 kr
Til butik
Beurer HD75 Nordic lämpöpeitto, Green Planet billede

Produktinformation

1 x Beurer HD75 Nordic värmesäng, Green Planet.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Varme Tæpper
EAN: 4211125400002
Varenr.: C40989
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå
653 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beurer HD 75 Green Planet grå Varmetæppe
1.049 kr
Til butik
Beurer HD 75 Green Planet grå Varmetæppe billede

Produktinformation

Beurer HD 75 Green Planet grå VarmetæppeBeurer HD 75 varmetæppe Green Planet varmetæppe HD 75 Green Planet varmetæppe lavet med genanvendte materialer. Varmetæppet skaber optimal komfort for dig, da den er produceret i et superåndbart materiale. Brug af genanvendte materialer: 100% genanvendte fibre: over- og underside 50% genanvendt materiale: adapter 100% genanvendt materiale: emballage Specifikationer 6 temperaturindstillinger Autosluk efter 3 timer Maskinvaskbar på 30 grader Aftag...

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Velvære & Massage
Vægt: 1g
Artikel nr.: 16800022100
EAN: 4211125400002
Varenr.: 9246758
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer Green Planet Varmeplaid HD 75, Grå
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK578 kr637 krKøb
2CS MEGASTORE DK653 kr692 krKøb
3Homeshop DK1.049 kr1.049 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå

PriceData har fulgt prisen på Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå i 168 dage. Laveste pris i perioden er 500 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 708 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 578 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Beurer HD 75 Green Planet Varmeplaid 180x130cm. grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026578 kr75 kr (11%)
6. maj 2026653 kr55 kr (8%)
5. maj 2026708 kr55 kr (8%)
4. maj 2026653 kr75 kr (13%)
11. apr. 2026578 kr28 kr (5%)
5. feb. 2026606 kr20 kr (3%)
3. feb. 2026586 kr7 kr (1%)
25. jan. 2026593 kr9 kr (2%)
23. jan. 2026584 kr30 kr (5%)
21. jan. 2026554 kr39 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret