Gå til hovedindhold

Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti

BeurerBadevægteEAN: 4211125756215
Pris fra 108,94 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91,01 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108.94 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer GS 10 Sort Glasvægt
108,94 kr
Til butik
Beurer GS 10 Sort Glasvægt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Badevægte
Farve: 1
Artikel nr.: GS010S
EAN: 4211125756215
Varenr.: 24279326
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer Badevægt GS 10 - bathroom scales - black
121 kr
Til butik
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Beurer GS 10 Glasvægt - Glasvægte
-25%149 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beurer GS 10 Glasvægt - Glasvægte billede

Produktinformation

Beurer GS 10 er en ultratynd glasvægt i sort design med et stort, let-læseligt display. Glasvægten er udstyret med et XL-display, der tydeligt viser vægten op til 180 kg med en præcision på 100 g. Med sin enkle og elegante profil passer GS 10 perfekt ind i ethvert badeværelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Glasvægte
EAN: 4211125756215
Varenr.: 57692918612293
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti
165 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beurer GS 10 Personvægt
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK108,94 kr147,94 krKøb
2Proshop DK121 kr160 krKøb
3Muscle House DK149 kr188 krKøb
4Teknikproffset DK165 kr224 krKøb
5Homeshop DK199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti

PriceData har fulgt prisen på Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti i 161 dage. Laveste pris i perioden er 108,94 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 108,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Beurer GS 10 badevægt glas, sort - 5 års garanti de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026108,94 kr12,06 kr (10%)
10. apr. 2026121 kr9 kr (7%)
9. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026129 kr9 kr (8%)
20. jan. 2026120 kr5 kr (4%)
19. jan. 2026115 kr5 kr (4%)
25. dec. 2025120 kr4 kr (3%)
23. dec. 2025124 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret