Gå til hovedindhold

Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti

BeurerPersonlig plejeEAN: 4211125531065
Pris fra 492 krtil 699,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 207,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397,81 kr 24. maj

Sammenlign priser på Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer FW 20 Fodvarmer m/teddy, grå
492 kr
Til butik
Beurer FW 20 Fodvarmer m/teddy, grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Fodvarmer
Farve: 2
Artikel nr.: FW020G
EAN: 4211125531065
Varenr.: 24279325
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer Fodvarmer, FW 20, Grå
510,95 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Beurer fodvarmer Grå FW20
531,3 kr
Til butik
Beurer fodvarmer Grå FW20 billede

Produktinformation

Fodvarmeren FW 20 i grå er en superblød fodvarmer med tre varmetrin og elektronisk temperaturkontrol. FW 20 varmer hurtigt op, så du hurtigt kan tilføre varme til fødderne. Et lille tip er, at tænde fodvarmeren på trin 3 dette gør at den bliver hurtig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Skønhed & Velvære
EAN: 4211125531065
Varenr.: 410.2700 12
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer Cosy FW 20
565 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer FW 20 fodvarmer - 3 års garanti
658 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti
669,95 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beurer FW 20 Fodvarmer
699,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK492 kr531 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk510,95 kr510,95 krKøb
3RedOffice Konpap531,3 kr531,3 krKøb
4Proshop DK565 kr604 krKøb
5Teknikproffset DK658 kr717 krKøb
6Gucca.dk669,95 kr669,95 krKøb
7Homeshop DK699,95 kr699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti

PriceData har fulgt prisen på Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti i 112 dage. Laveste pris i perioden er 397,81 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 492 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Beurer - Fw 20 Fodvarmer - 3 års Garanti de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026492 kr94,19 kr (24%)
24. maj 2026397,81 kr41,88 kr (10%)
19. maj 2026439,69 kr2,31 kr (1%)
13. maj 2026442 kr61 kr (12%)
12. maj 2026503 kr4,25 kr (1%)
29. apr. 2026498,75 kr6,25 kr (1%)
28. apr. 2026505 kr6,25 kr (1%)
25. apr. 2026498,75 kr3,75 kr (1%)
24. apr. 2026495 kr3,75 kr (1%)
20. apr. 2026498,75 kr3,75 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret