Gå til hovedindhold

Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl

BeurerMakeupEAN: 4211125584047
Pris fra 212 krtil 399 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 191 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer BS 45 Makeup Mirror
212 kr
Til butik
Beurer BS 45 Makeup Mirror billede

Produktinformation

Beurer BS 45 makeup-spejl er designet til perfekt makeup-applikation med justerbar LED-belysning og 5x forstørrelse. Det har en stor spejlflade (17,5 x 17,5 cm) og et magnetisk forstørrelsesspejl til præcisionsarbejde. Med automatisk slukning og berøringskontrol giver det en praktisk løsning til daglig skønhedsrutine.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Makeupspejl
Artikel nr.: 58404
EAN: 4211125584047
Varenr.: 3007174
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer BS 45 Makeupspejl med LED lys
219,19 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl
249,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer Sminkspegel BS45
-20%262 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Beurer Sminkspegel BS45
309 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Makeup spejl BS45
-14%359 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Beurer BS 45 makeupspejl med lys - fritstående, hvid
379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer BS 45 makeupspejl med lys - fritstående, hvid
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK212 kr251 krKøb
2CS MEGASTORE DK219,19 kr258,19 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk249,95 kr249,95 krKøb
4Teknikproffset DK262 kr321 krKøb
5Lyko DK309 kr309 krKøb
6Estore DK359 kr359 krKøb
7Boligcenter DK379 kr379 krKøb
8Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl

PriceData har fulgt prisen på Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl i 167 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Beurer BS 45 Makeupspejl med lys og 5 x forstørrende spejl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026212 kr7 kr (3%)
2. maj 2026219 kr28 kr (15%)
30. apr. 2026191 kr26 kr (12%)
27. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026214 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026215 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret