Gå til hovedindhold

Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte

BeurerBadevægteEAN: 4211125760083
Pris fra 409 krtil 639 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte
-52%409 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte billede

Produktinformation

Med kropsanalysevægten BF 880 kan du nemt følge med i din vægt og sundhedsværdier. Med direkte overførsel til Beurers HealthManager Pro app via Bluetooth og WIFI kan du se udviklingen i din fysiske tilstand. Den viser ikke kun din kropsvægt – den beregner også procenter på kropsfedt, vand, muskel- og knoglemasse samt BMI, metaboliske alder og kalorieforbrug. BF 880 passer i det moderne hjem med et minimalistisk design og sort glas-overflade.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Personvægte
EAN: 4211125760083
Varenr.: 57692873195845
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer BF 880 Sort kropsanalysevæg
410 kr
Til butik
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer Badevægt BF 880 WIFI - bathroom scales
441 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer Diagnostisk Personvægt med Wifi BF 880, 1 stk
-20%455 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer Personvåg BF 880 Wifi
-13%501 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer Diagnostisk Personvægt med Wifi BF 880, 1 stk
569 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beurer BF 880 Kropsanalysevægt
569,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Personlig vægt BF 880 Wifi
-14%629 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Diagnostisk Personvægt BF 880 wifi
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Muscle House DK409 kr409 krKøb
2CS MEGASTORE DK410 kr449 krKøb
3Proshop.dk441 kr441 krKøb
4Healthwell DK455 kr455 krKøb
5Teknikproffset DK501 kr560 krKøb
6Core Nutrition DK569 kr569 krKøb
7Homeshop DK569,95 kr569,95 krKøb
8Estore DK629 kr629 krKøb
9Bodystore DK639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte

PriceData har fulgt prisen på Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte i 163 dage. Laveste pris i perioden er 380 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Beurer BF 880 Kropsanalysevægt med Bluetooth og WIFI - Personvægte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026409 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026410 kr9 kr (2%)
5. apr. 2026419 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026420 kr35 kr (8%)
29. mar. 2026455 kr35 kr (8%)
24. mar. 2026420 kr6 kr (1%)
4. mar. 2026414 kr5 kr (1%)
2. mar. 2026419 kr9 kr (2%)
28. feb. 2026410 kr5 kr (1%)
25. jan. 2026405 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret