Gå til hovedindhold

IBF Beton Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd

IBF BetonSanitetEAN: 5706750008420
Pris fra 102,43 krtil 358 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 255,57 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102.43 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IBF 315 mm dæksel til kegle, tagbrønd, beton
102,43 kr
Til butik
IBF 315 mm dæksel til kegle, tagbrønd, beton billede

Produktinformation

IBF 315 mm dæksel til kegle, tagbrønd, beton

Produktspecifikationer

EAN: 5706750008420
Varenr.: 15843210428751
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
IBF Betondæksel 315mm, med afskåret kant
128 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Betondæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd
135 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beton dæksel Ø50 cm til kegle på 315 mm
135 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBF 315 mm dæksel til kegle, tagbrønd, beton
358 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN102,43 kr102,43 krKøb
2Elvvs.dk128 kr128 krKøb
3CompletVVS129 kr129 krKøb
4BilligVVS DK135 kr135 krKøb
5LavprisVVS135 kr135 krKøb
6CS MEGASTORE DK358 kr427 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd

PriceData har fulgt prisen på Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd i 173 dage. Laveste pris i perioden er 102,43 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 102,43 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Beton dæksel til 315 mm kegle og tagnedløbsbrønd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026102,43 kr25,57 kr (20%)
6. maj 2026128 kr25,57 kr (25%)
23. apr. 2026102,43 kr25,57 kr (20%)
22. apr. 2026128 kr25,57 kr (25%)
19. apr. 2026102,43 kr25,57 kr (20%)
18. apr. 2026128 kr25,57 kr (25%)
15. apr. 2026102,43 kr25,57 kr (20%)
14. apr. 2026128 kr25,57 kr (25%)
21. mar. 2026102,43 kr25,57 kr (20%)
20. mar. 2026128 kr25,57 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret