Gå til hovedindhold

Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år)

BestwayVandleg – udstyrEAN: 6941607368596
Pris fra 86,79 krtil 249,65 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 162,86 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,95 kr 1. maj

Sammenlign priser på Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway 41523, Badedyr, Dreng/Pige, PVC, Flerfarvet
86,79 kr
Til butik
Bestway 41523, Badedyr, Dreng/Pige, PVC, Flerfarvet billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Bade Luftmadrasser
Farve: 1
Artikel nr.: 41523
EAN: 6941607368596
Varenr.: 21974492
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Oppustelig skildpadde 183x173cm
99 kr
Til butik
Bestway Oppustelig skildpadde 183x173cm billede

Produktinformation

Badedyret er designet til børn fra 3 år og er den perfekte poolkammerat, som børn kan klatre på og sidde på. Det skildpaddeformede design har et spansk majolica-keramikprint og har solide håndtag, så dine børn nemt kan holde fast under den bølgende tur.

Produktspecifikationer

Kategori: Badedyr
EAN: 6941607368596
Varenr.: 6941607368596
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år)
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år) billede

Produktinformation

Summer fun is assured with these offers. Little ones and grown ups will love them! Buy Oppustelig Figur til Pool Bestway Skildpadde 186 x 168 x 42 cm and enjoy your free time!Anbefalet alder: + 3 årType: Oppustelig Figur til PoolDesign: SkildpaddedyrInkluderer: 2 håndgrebFarve: MultifarvetMateriale: PlastikPVCKarakteristika: Tør af med en fugtig klud2 håndgrebAnbefalet brug: StrandSwimmingpoolCa. mål: 186 x 168 x 42 cmKøn: Unisex...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Bademadrasser
Vægt: 2g
EAN: 6941607368596
Varenr.: 1564406
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bestway Badedyr - 183 x 173 cm - Mediterranean Turtle
169,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år)
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Bestway Oppustelig Skildpadde 183x173 cm +3 År Strand og Pool 41523
249,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK86,79 kr125,79 krKøb
2Moreland.dk99 kr99 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
5Vivas DK189 kr298 krKøb
6Streetshoppen249,65 kr249,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år)

PriceData har fulgt prisen på Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år) i 110 dage. Laveste pris i perioden er 74,95 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 86,79 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Bestway oppustelig skildpadde bademadras 183×173 cm - til strand og pool (+3 år) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202686,79 kr11,84 kr (16%)
1. maj 202674,95 kr24,05 kr (24%)
13. feb. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret