Gå til hovedindhold

Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå

BestwayBadelegetøjEAN: 6942138951264
Pris fra 399 krtil 1.153,14 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 754,14 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 398 kr 24. maj

Sammenlign priser på Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Fast Set ø305x76cm
399 kr
Til butik
Bestway Fast Set ø305x76cm billede

Produktinformation

Fast Set Pool er en enkel og prisvenlig pool, der er nem at sætte op, anvende og tage ned igen. Poolen leveres inkl. filterpumpe, filterpatron og slanger. Den øverste ring på poolen pustes op, hvorefter man påfylder vand i bassinet. De fleksible sider h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pool
EAN: 6942138951264
Varenr.: 6942138951264
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå
-22%799 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå billede

Produktinformation

Summer fun is assured with these offers. Little ones and grown ups will love them! Buy Oppustelig Pool Bestway Blå 3800 l 305 x 76 cm and enjoy your free time!Den Bestway oppustelige pool er den perfekte mulighed for at nyde sommeren i selskab med familie og venner. Med en kapacitet på 3800 liter giver denne runde pool, som har omtrentlig størrelse på 305 x 76 cm, mulighed for en forfriskende svømmetur for alle. Den attraktive blå farve gør den til et perfekt supplement til haven eller terrassen, og skaber et ideelt miljø for udendørs underholdning. Designet til nem installation inkluderer den en filterpumpe, der sikrer, at vandet forbliver rent og klart, så man kan nyde lange dage med sjov uden bekymringer. Denne pool er ikke kun et sted for afslapning, men fremmer også øjeblikke af samvær og leg i de varme sommerdage. Den Bestway oppustelige pool repræsenterer en fremragende kombination af komfort, funktionalitet og fornøjelse, hvilket gør ethvert udendørs rum til et ægte sommerparadis.Ca. mål: 305 x 76 cm305 x 305 x 76 cmInkluderer: Rensesystem til swimmingpoolType: Oppustelig PoolType IFarve: BlåMateriale: PlastikPolyuretanPVCKarakteristika: UdvendigTør af med en fugtig kludInstallationsvejledning inkluderetAnbefalet brug: StrandHaveCampingKapacitet: 3800 lForm: CirkulærHøj: 76 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Oppustelige pools
Vægt: 9.8g
EAN: 6942138951264
Varenr.: 1158565
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pool, 305 x 76 cm, Bestway - 57270
799 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fast Set Pool Pool Sæt 305 X 76 Cm
-13%819 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Oppustelig Pool Bestway Blå 3800 l 305 x 76 cm
1.153,14 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Moreland.dk399 kr399 krKøb
2Boligcenter DK799 kr799 krKøb
3Homeshop DK799 kr799 krKøb
4Estore DK819 kr819 krKøb
5Streetshoppen1.153,14 kr1.153,14 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå

PriceData har fulgt prisen på Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå i 169 dage. Laveste pris i perioden er 398 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 456 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bestway oppustelig pool 3.800 l - 305 x 76 cm, blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026399 kr1 kr (0%)
24. maj 2026398 kr1 kr (0%)
23. maj 2026399 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026398 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026399 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026398 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026399 kr1 kr (0%)
11. feb. 2026398 kr250 kr (39%)
10. feb. 2026648 kr250 kr (63%)
22. jan. 2026398 kr250 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret