Gå til hovedindhold

Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år)

BestwaySvømningEAN: 6941607368619
Pris fra 95 krtil 548 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 453 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway 41525, Lyserød, Badedyr, Monokromatisk, PVC, 3 År, Dreng/Pige
95 kr
Til butik
Bestway 41525, Lyserød, Badedyr, Monokromatisk, PVC, 3 År, Dreng/Pige billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Bade Luftmadrasser
Farve: 2
Artikel nr.: 6941607368619
EAN: 6941607368619
Varenr.: 21907344
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bestway Badmadrass Fancy Flamingo 1,38 x 1,07 m
-25%97 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway Badmadrass Fancy Flamingo 1,38 x 1,07 m billede

Produktinformation

Hoppa in i sommarens roliga aktiviteter med BestwayFancy Flamingo baddjur!, Alla barn på gatan från 3 år och uppåt kommer att strömma till denna roliga, fjädrande vän och ta en fantasifull tur när de klättrar ombord. Dessutom har flamingon Color Shield, ett skyddande lager som förhindrar att färgen överförs till huden när den blir våt, samtidigt som den håller flamingon livfull och rosa hela säsongen. Med sin extra stora storlek och kraftiga handtag kan barnen njuta av en smidig åktur när de enkelt manövrerar baddjuret runt poolen. Lätt att blåsa upp, tömma och förvara. Gör dig redo för sommarens sol och bad med din Bestway Fancy Flamingo baddjur. Specifikationer: - Levande, ljus flamingo-grafik, - Skyddsskiktet Color Shield™ förhindrar att färgtryck överförs till huden när den är våt och håller färgerna klara, - Extra kraftiga handtag, - Innehåll: 1 baddjur, reparationslapp, - Storlek uppblåst: 128 x 110 x 87 cm.

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Vandleg, bad og strand
EAN: 6941607368619
Varenr.: D35843
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Oppustelig flamingo Ø138x107cm
99 kr
Til butik
Bestway Oppustelig flamingo Ø138x107cm billede

Produktinformation

Hop op på den oppustelig flamingo og nyd solens stråler, men den flyder på vandet. Badedyret er udstyret med sikkerhedsventiler, kraftige håndtag og er produceret i forstærket for-testet vinyl. Den har 3 luftkamre, og vi anbefaler tilkøb af en luftpump...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badedyr
EAN: 6941607368619
Varenr.: 6941607368619
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Oppustelig Flamingo Poolmadras med Farveskjold, 128 x 110 cm
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år)
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bestway Badedyr - 138x107 cm - Fancy Flamingo
129,95 kr
Til butik
Gå til Watery DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bestway badedyr - Fancy Flamingo - Pink
135,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år)
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Bestway Oppustelig Flamingo med Håndtag 138x107 cm +3 År Strand og Pool 41525
179,43 kr
Til butik
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bestway Oppustelig Flamingo med Håndtag 138x107 cm +3 År Strand og Pool 41525
548 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
2Teknikproffset DK97 kr156 krKøb
3Moreland.dk99 kr99 krKøb
4Estore DK109 kr109 krKøb
5Boligcenter DK129 kr129 krKøb
6Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
7Watery DK135,95 kr172,95 krKøb
8Vivas DK149 kr258 krKøb
9Streetshoppen179,43 kr179,43 krKøb
10DesignShoppen548 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år)

PriceData har fulgt prisen på Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år) i 146 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 135,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bestway oppustelig flamingo med håndtag 138 × 107 cm - til strand og pool (+3 år) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202695 kr2 kr (2%)
18. maj 202693 kr2 kr (2%)
12. maj 202695 kr2 kr (2%)
22. apr. 202697 kr8 kr (9%)
19. apr. 202689 kr8 kr (8%)
14. apr. 202697 kr8 kr (9%)
10. apr. 202689 kr10 kr (10%)
8. apr. 202699 kr16 kr (19%)
5. apr. 202683 kr16 kr (16%)
4. apr. 202699 kr15 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret