Gå til hovedindhold

Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år

BestwayVandleg – udstyrEAN: 6941607329238
Pris fra 29,95 krtil 46,91 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 16,96 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 4. maj

Sammenlign priser på Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bestway Badevinger - 19-30 kg - Disney Princess
29,95 kr
Til butik
Bestway Badevinger - 19-30 kg - Disney Princess billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Bestway Tilbehør
Størrelse: OneSize
EAN: 6941607329238
Varenr.: 386383-5769213
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway Disney Princess badevinger/armbånd, oppustelige
38 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år
39 kr
Til butik
Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år billede

Produktinformation

Summer fun is assured with these offers. Little ones and grown ups will love them! Buy Ærmer Bestway Multifarvet Disney Prinsesser 3-6 år and enjoy your free time!Bestway armbånd er det perfekte tilbehør til at forbedre dit barns svømmeoplevelse med et charmerende design inspireret af Disney-prinsesser. Fremstillet af vinyl og plast af høj kvalitet, er disse armbånd ideelle til børn i alderen 3 til 6 år, hvilket sikrer en usædvanlig komfort og holdbarhed under brug i poolen eller i havet. Med fokus på sikkerhed giver de en optimal pasform, så de små kan nyde vandet med selvtillid, mens det sjove og farverige design lover at gøre hvert legemoment livligt. Med en anbefalet aldersgruppe fra over 3 år til over 6 år, er de et alsidigt valg for forældre, der søger en effektiv måde at introducere deres børn til svømningens verden. Perfekte til brug på ferie eller om sommeren, er disse armbånd et uundgåeligt køb for enhver familie, der ønsker at sikre sikkerhed og sjov i vandet. Sammenfattende præsenterer Bestway armbånd sig som et pålideligt og underholdende valg, så dine små kan nyde, mens de lærer at svømme.Design: Disney PrinsesserAnbefalet alder: 3-6 år+ 3 år+ 6 årBørnCa. mål: 23 x 15 cmFarve: MultifarvetMateriale: PlastikLimBredde: 17 cmKarakteristika: Tør af med en fugtig kludAnbefalet brug: StrandUdvendigHaveCampingBatteri medfølger: IngenKøn: Voksne unisexKvindelighedLængde: 15 cmVægt: 100 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Badevinger
Vægt: 1g
EAN: 6941607329238
Varenr.: 1240684
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Disney Prinsesse Badevinger Til Børn - 3-6 år
39,95 kr
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Ærmer Bestway Multifarvet Disney Prinsesser 3-6 år
46,91 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk29,95 kr29,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Gucca.dk39,95 kr39,95 krKøb
5Streetshoppen46,91 kr46,91 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år

PriceData har fulgt prisen på Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år i 182 dage. Laveste pris i perioden er 19,95 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Bestway badevinger - Multifarvet Disney Prinsesser, 3-6 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202629,95 kr
4. maj 202629 kr
3. maj 202629,95 kr
1. maj 202629 kr
30. apr. 202629,95 kr
22. apr. 202629 kr
21. apr. 202629,95 kr
17. apr. 202629 kr
16. apr. 202629,95 kr
9. apr. 202629 kr10,95 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret