Gå til hovedindhold

BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p

BenQProjektor – tilbehørEAN: 4718755084225
Pris fra 3.014 krtil 5.840 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.826 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3014 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ MW560 DLP-projektor WXGA VGA HDMI Composite video S-Video
3.014 kr
Til butik
BenQ MW560 DLP-projektor WXGA VGA HDMI Composite video S-Video billede

Produktinformation

BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: 9H.JNF77.13E
EAN: 4718755084225
Varenr.: 996773737
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p
3.073 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ Projektor MW560 - DLP projector - portable - 3D - 1280 x 800 - 4000 ANSI lumens
3.114 kr
Til butik
BenQ Projektor MW560 - DLP projector - portable - 3D - 1280 x 800 - 4000 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor leverer bærbar 3D-projektion med WXGA 1280 x 800-opløsning, 4000 ANSI lumens lysstyrke og et kontrastforhold på 20,000:1. BenQ Projektor MW560 er bygget til klare, præcise billeder med glaslinser i høj kvalitet, designet til at minimere kromatisk aberration, og inkluderer en integreret mono-højttaler til enkle opsætninger. WXGA (1280 x 800) opløsning, 16:10 formatforhold 4000 ANSI lumens lysstyrke 20,000:1 kontrastforhold 3D-kompatibel 1.07 milliarder farver (30-bit) Vertikal keystone-korrektion (-40/+40) Tilslutninger: 2x HDMI, VGA ind/ud, composite, S-Video, USB, RS-232 Alsidige indgange og dedikerede visningstilstande gør det nemt at præsentere, gennemgå data og projicere med ensartet klarhed.

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Projektor
Artikel nr.: 9H.JNF77.13E
EAN: 4718755084225
Varenr.: 2915958
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Benq Mw560 4000ansi Wxga 1.55-1.7 Dlp
4.994 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BenQ Projektor MW560
4.995 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BenQ MW560 DLP-projektor WXGA VGA HDMI Composite video S-Video
5.840 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.014 kr3.014 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.073 kr3.073 krKøb
3Proshop DK3.114 kr3.114 krKøb
4Dustin DK4.994 kr5.080,25 krKøb
5Komplett DK4.995 kr4.995 krKøb
6Teknikproffset DK5.840 kr5.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p

PriceData har fulgt prisen på BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.014 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 4.781 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.402 kr.

Den nuværende pris på 3.014 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for BenQ MW560 - DLP-projektor - bærbar - 3D - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.014 kr48 kr (2%)
12. maj 20263.062 kr216 kr (7%)
9. maj 20263.278 kr10 kr (0%)
8. maj 20263.268 kr10 kr (0%)
7. maj 20263.258 kr5 kr (0%)
6. maj 20263.263 kr9 kr (0%)
2. maj 20263.254 kr9 kr (0%)
30. apr. 20263.263 kr7 kr (0%)
27. apr. 20263.270 kr85 kr (3%)
23. apr. 20263.185 kr31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret