Gå til hovedindhold

BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p

BenQElektronikEAN: 4718755092138
Pris fra 9.192 krtil 13.495 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4.303 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.889 kr 24. maj

Sammenlign priser på BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9192 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ LH650 DLP-projektor
9.192 kr
Til butik
BenQ LH650 DLP-projektor billede

Produktinformation

BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: 9H.JS577.13E
EAN: 4718755092138
Varenr.: 1001580710
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Benq Lh650 Full-hd
9.999 kr
Til butik
Benq Lh650 Full-hd billede

Produktinformation

USB Type-C med ALT-tilstand, der sparer plads uden ekstra stik Mulighed for trådløs præsentation med valgfri WIFI-dongle SmartEco-tilstand sparer op til 70 % strøm Op til 20.000 timers levetid for laserlyskilden uden udskiftning af lampen

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Professionelle projektorer
Artikel nr.: 9H.JS577.13E
EAN: 4718755092138
Varenr.: 5011350785
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p
10.750 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ Projektor LH650 - DLP projector - 1920 x 1080 - 4000 ANSI lumens
10.803 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BenQ LH650 DLP-laserprojektor
13.266 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BenQ laserprojektor LH650
13.495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.192 kr9.192 krKøb
2Dustin DK9.999 kr10.085,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK10.750 kr10.750 krKøb
4Proshop DK10.803 kr10.803 krKøb
5Teknikproffset DK13.266 kr13.325 krKøb
6Komplett DK13.495 kr13.495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p

PriceData har fulgt prisen på BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p i 177 dage. Laveste pris i perioden er 7.889 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 9.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.512 kr.

Den nuværende pris på 9.192 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for BenQ LH650 - DLP-projektor - laser - bærbar - 4000 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20269.192 kr1 kr (0%)
1. jun. 20269.193 kr621 kr (7%)
31. maj 20268.572 kr621 kr (7%)
30. maj 20269.193 kr806 kr (8%)
28. maj 20269.999 kr2.110 kr (27%)
24. maj 20267.889 kr49 kr (1%)
23. maj 20267.938 kr75 kr (1%)
22. maj 20268.013 kr1.986 kr (20%)
26. apr. 20269.999 kr2.062 kr (26%)
22. apr. 20267.937 kr2.062 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret