Gå til hovedindhold

Glen Dimplex Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler

Glen DimplexEludstyrEAN: 7030690037065
Pris fra 156 krtil 326 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nobø ben med hjul til type 40 el-radiator, hvid
156 kr
Til butik
Nobø ben med hjul til type 40 el-radiator, hvid billede

Produktinformation

Fødder til elradiator fra Nobø og Dimplex Nobø bensættet med 2 stk fødder med hjul giver muligheden for at placere elradiatoren foran et stort vindue eller en meget skrå væg. Hjulene gør det nemt at flytte elradiatoren rundt i rummet eller hjemmet. Benene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varme
Farve: white
EAN: 7030690037065
Varenr.: 0978552981
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ben/hjul til 40cm til Nobø og Dimplex radiatorer
159,83 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ben/hjul til 40cm til Nobø og Dimplex radiatorer
159,83 kr
Til butik
Ben/hjul til 40cm til Nobø og Dimplex radiatorer billede

Produktinformation

Dette ben/hjul-sæt på 40 cm er designet specifikt til Nobø og Dimplex radiatorer, hvilket sikrer en kompatibel og stabil montering. Sættet giver mulighed for at flytte radiatorerne nemt, hvilket øger fleksibiliteten i opvarmningsløsningen og gør det lette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dimplex Varmepanel 230 Volt
EAN: 7030690037065
Varenr.: 15109082349894
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nobø ben med hjul til type 40 el-radiator, hvid
179 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler
184 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nobø ben med hjul til type 40 el-radiator, hvid
215 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nobø ben med hjul til type 40 el-radiator, hvid
239 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ben til 40 CM dimplex radiator
326 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl156 kr156 krKøb
2EL-GROSSISTEN159,83 kr159,83 krKøb
3EL-NETSALG159,83 kr159,83 krKøb
4Greenline179 kr179 krKøb
5Elvvs.dk184 kr184 krKøb
6BilligVVS DK215 kr215 krKøb
7CompletVVS239 kr239 krKøb
8CS MEGASTORE DK326 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler

PriceData har fulgt prisen på Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler i 178 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Ben + hjul til 40 cm. høje Dimplex og Nobø varmepaneler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026156 kr
6. maj 2026156,51 kr12,49 kr (7%)
5. maj 2026169 kr12,49 kr (8%)
4. mar. 2026156,51 kr4,49 kr (3%)
3. mar. 2026161 kr4,49 kr (3%)
15. feb. 2026156,51 kr29,49 kr (16%)
23. jan. 2026186 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026188 kr1 kr (1%)
6. jan. 2026189 kr1 kr (1%)
24. dec. 2025190 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret