Gå til hovedindhold

Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning.

BelimoSanitetEAN: 5705150555435
Pris fra 1.386 krtil 1.492,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106,5 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.350,79 kr 7. maj

Sammenlign priser på Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1386 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Spjldmotor SM230A, 230V, ON/OFF, 3-punkt, 20 Nm
1.386 kr
Til butik
Spjldmotor SM230A, 230V, ON/OFF, 3-punkt, 20 Nm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Belimo
Kategori: automatik
EAN: 5705150555435
Varenr.: 464218131
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BELIMO Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning.
1.424 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Spjældmotor Sm230a On-off 15nm
1.435 kr
Til butik
Spjældmotor Sm230a On-off 15nm billede

Produktinformation

SM230A SPJÆLDMOTOR AC 230 V, on-off, 3-punkt, 20 Nm Gangtid motor 150 s konstant Styring skifte- / sluttekontakt Drejemåde valgbar (med/mod uret) Manuel betjening midlertidig med tryktast Drejevinkel-begrænsning mekanisk integreret Tilslutning kabel PVC,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Belimo
Kategori: Belimo motorer og ventiler
EAN: 5705150555435
Varenr.: 395834
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spjældmotor sm230a 230v on/off/3pkt 20nm
1.492,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.386 kr1.386 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.424 kr1.424 krKøb
3Elvvs.dk1.435 kr1.435 krKøb
4MaintainIt1.492,5 kr1.492,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning.

PriceData har fulgt prisen på Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning. i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.350,79 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.451 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.388 kr.

Den nuværende pris på 1.386 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Belimo Spjældmotor SM230A, AC 230 V, on/off el. 3-punktsstyring, 20 Nm, gangtid 150 sek. med universal klembøsning. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.386 kr
1. jun. 20261.386,31 kr
27. maj 20261.386 kr
26. maj 20261.386,31 kr
23. maj 20261.386 kr
22. maj 20261.386,31 kr
10. maj 20261.386 kr35 kr (3%)
9. maj 20261.351 kr
7. maj 20261.350,79 kr
6. maj 20261.351 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret