Gå til hovedindhold

Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå)

BebirdPersonlig plejeEAN: 6972403827925
Pris fra 264 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 250 kr 28. maj

Sammenlign priser på Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bebird M9S Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks
264 kr
Til butik
Bebird M9S Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks billede

Produktinformation

Bebird - M9S - Otoskop - Med Kamera - Til Fjernelse Af Ørevoks - Blå - Trådløs - FHD-Opløsning - Nem At Bruge

Produktspecifikationer

Mærke: Bebird
Artikel nr.: BEBIRD M9S BLUE
EAN: 6972403827925
Varenr.: 1003065590
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bebird Smart Visual Ear-Clean Rod M9 S (blue)
314 kr
Til butik
Bebird Smart Visual Ear-Clean Rod M9 S (blue) billede

Produktinformation

Tag dig godt af dine ører med Bebird M9 S Otoskop, som har et kamera i høj kvalitet, der kan tage billeder i 10 MP-opløsning, så du kan optage det indre af øregangen i 1080P i høj kvalitet. Den dedikerede applikation giver mulighed for overvågning af optagelser i realtid. Apparatet kan bruges i op til 90 minutter på en enkelt opladning, og de medfølgende spidser gør det nemt og hygiejnisk at fjerne ørevoks. Desuden udmærker produktet sig ved sin vandtætte IP67-klassificering og magnetiske konstruktion, og det er blevet tildelt Red Dot Award for sit design.

Produktspecifikationer

Mærke: Bebird
Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: Bebird M9 S
EAN: 6972403827925
Varenr.: 3310761
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå)
336 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ørerens med kamera bebird M9 S - Smart visuel øre-renser
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ørerens med kamera bebird M9 S - Smart visuel øre-renser
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK264 kr264 krKøb
2Proshop DK314 kr353 krKøb
3CS MEGASTORE DK336 kr375 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå)

PriceData har fulgt prisen på Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bebird øreskop med kamera til øre-rensning Bebird M9 S (blå) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026264 kr1 kr (0%)
30. maj 2026265 kr15 kr (6%)
28. maj 2026250 kr9 kr (3%)
17. maj 2026259 kr6 kr (2%)
16. maj 2026265 kr2 kr (1%)
15. maj 2026263 kr1 kr (0%)
13. maj 2026264 kr1 kr (0%)
12. maj 2026265 kr1 kr (0%)
10. maj 2026264 kr1 kr (0%)
9. maj 2026265 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret