Gå til hovedindhold

Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml

Pris fra 109 krtil 190 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Lip Balm Repair & Care, 15 ml.
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Lip Balm Repair & Care, 15 ml. billede

Produktinformation

SOS-produkt til læber, som behøver ekstra pleje og beskyttelse. Blødgørende læbebalsam, som opbygger en unik og beskyttende barriere.

Produktspecifikationer

Kategori: Beauté Pacifique
EAN: 5705676002055
Varenr.: BEAPA0046
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Beauté Pacifique Lip Balm Repair & Care 15ml
-25%111,75 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Lip Balm Repair & Care 15ml billede

Produktinformation

Cherry-Luscious Lip Balm - Repair & Care (Intensiv pleje til udfordrede læber) Repair & Care er en avanceret og patentanmeldt læbebalsam, udviklet til intensiv pleje af tørre, sprukne eller særligt problematiske læber. Den er ideel i perioder med koldt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter på tilbud
EAN: 5705676002055
Varenr.: 50782681563478
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beaute Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Repair & Care 15 ml
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beaute Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Repair & Care 15 ml billede

Produktinformation

Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Repair & Care er en læbebalsam, som er udviklet specielt til særligt **udfordrede, tørre og sprukne læber**. Denne balsam giver dine læber **intensiv pleje og beskyttelse**, så de får de bedste betingelser for at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 5705676002055
Varenr.: 97069
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lip Balm Repair & Care
-20%119,2 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Klinik Nygaard
TrustScore 4 ud af 53,7
Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml
123 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Lip Balm Repair & Care • 15 ml.
-10%134 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Beauté Pacifique Lip Balm Repair & Care (15 ml)
149 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Repair & Care 15 ml
185 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Repair & Care 15 ml
190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop109 kr109 krKøb
2Skinsense111,75 kr111,75 krKøb
3NiceHair.dk112,46 kr112,46 krKøb
4Bodylux119,2 kr119,2 krKøb
5Klinik Nygaard123 kr123 krKøb
6Helsegrossisten.dk134 kr134 krKøb
7Made4men Danmark149 kr149 krKøb
8Lyko DK185 kr185 krKøb
9NordicFeel DK190 kr190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm (Repair & Care) - 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026109 kr2,75 kr (2%)
1. jun. 2026111,75 kr2,75 kr (3%)
21. maj 2026109 kr2,75 kr (2%)
20. maj 2026111,75 kr2,75 kr (3%)
5. maj 2026109 kr2,75 kr (2%)
3. maj 2026111,75 kr7,75 kr (7%)
1. maj 2026104 kr3 kr (3%)
26. apr. 2026101 kr10,75 kr (10%)
16. apr. 2026111,75 kr
2. apr. 2026111 kr8,1 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret