Gå til hovedindhold

Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml

Pris fra 90 krtil 190 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Lip Balm Peppermint, 15 ml.
-30%90 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Lip Balm Peppermint, 15 ml. billede

Produktinformation

SOS-produkt til læber, som behøver ekstra pleje og beskyttelse. Blødgørende læbebalsam, som opbygger en unik og beskyttende barriere.

Produktspecifikationer

Kategori: Beauté Pacifique
EAN: 5705676002024
Varenr.: BEAPA0045
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beaute Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm - Peppermint 15 ml
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beaute Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm - Peppermint 15 ml billede

Produktinformation

Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm - Peppermint er en **fugtgivende** læbebalsam, som kan bruges af alle til daglig pleje af læberne. Den kan også være **din redning** i de perioder, hvor travlhed, stress og vejrskift, normalt kan resultere i tør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 5705676002024
Varenr.: 97066
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lip Balm Peppermint
-20%103,2 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lip Balm Peppermint billede

Produktinformation

Cherry-Luscious Lip Balm - Pebermynte Kosmetisk læbebalsam til alle, som ønsker sig flotte og sunde læber. Den egner sig særligt til dem, som i det daglige liv har brug for en helt særlig beskyttelse mod udtørring. I særligt stressede perioder kan læberne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbebalsam
Størrelse: 15 ml
EAN: 5705676002024
Varenr.: A0901101
Gå til Klinik Nygaard
TrustScore 4 ud af 53,7
Beauté Pacifique - Cherry-Luscious Lip Balm Pebermynte - 15 ml
113 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm (Peppermint) 15 g
119 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beauté Pacifique Lip Balm Peppermint, 15ml.
119,93 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour (15 ml)
-31%124 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Beauté Pacifique Lip Balm Peppermint (15 ml)
129 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Lip Balm Peppermint • 15 ml.
129,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Beauté Pacifique Lip Balm Peppermint - 15 ml
129,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml
190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop90 kr90 krKøb
2NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
3Bodylux103,2 kr103,2 krKøb
4Klinik Nygaard113 kr113 krKøb
5Lyko DK119 kr119 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk119,93 kr119,93 krKøb
7Bangerhead DK124 kr124 krKøb
8Made4men Danmark129 kr129 krKøb
9Helsegrossisten.dk129,95 kr129,95 krKøb
10Duft og Natur129,95 kr129,95 krKøb
11NordicFeel DK190 kr190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 89,67 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Beauté Pacifique Cherry-Luscious Lip Balm Daily Care Peppermint Flavour - 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202690 kr13,2 kr (13%)
20. maj 2026103,2 kr13,2 kr (15%)
15. maj 202690 kr3 kr (3%)
14. maj 202693 kr2 kr (2%)
9. maj 202695 kr3 kr (3%)
7. maj 202698 kr5 kr (5%)
5. maj 202693 kr10,2 kr (10%)
3. maj 2026103,2 kr10,2 kr (11%)
26. apr. 202693 kr3,05 kr (3%)
21. apr. 202696,05 kr7,15 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret