Gå til hovedindhold

Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml.

Beauté PacifiqueShampoo og balsamEAN: 5705676002222
Pris fra 111,75 krtil 150 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 38,25 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 5. maj

Sammenlign priser på Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Beauté Pacifique Volumizing Shampoo 200ml
-25%111,75 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Volumizing Shampoo 200ml billede

Produktinformation

Shampoo til fint og tyndt hår En skånsom og effektiv shampoo, der renser, plejer og beskytter håret mod spaltning. Shampooen er særligt udviklet til fint og tyndt hår, hvor der ønskes mere volumen og fylde. Den efterlader både hår og hovedbund med en fris...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
EAN: 5705676002222
Varenr.: 52550919586134
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beaute Pacifique Volumizing Shampoo 200 ml
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beaute Pacifique Volumizing Shampoo 200 ml billede

Produktinformation

Beauté Pacifique Volumizing Shampoo er en lækker, **volumengivende** shampoo, som er udviklet specielt til dig med fint og tyndt hår. Den **renser og plejer** håret blidt, men effektivt, ligesom det også beskytter håret mod spaltning. Beauté Pacifique Vol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 5705676002222
Varenr.: 97083
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shampoo Volume
-20%119,2 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shampoo Volume billede

Produktinformation

Shampoo Volumizing Specielt til tyndt og fint hår, hvor der ønskes mere volumen. Shampooen renser, plejer og beskytter håret mod at spalte. Den giver hår og hovedbund en frisk, luftig følelse af fylde og er ekstremt mild - mildere mod huden end rent vand.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårshampoo
Størrelse: 200 ml
EAN: 5705676002222
Varenr.: C0300301
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
138,5 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Shampoo Volumizing
149,95 kr
Til butik
Gå til Klinik Nygaard
TrustScore 4 ud af 53,7
Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo - 200 ml
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense111,75 kr111,75 krKøb
2NiceHair.dk112,46 kr112,46 krKøb
3Bodylux119,2 kr119,2 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk138,5 kr138,5 krKøb
5Duft og Natur149,95 kr149,95 krKøb
6Klinik Nygaard150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml.

PriceData har fulgt prisen på Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml. i 173 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 138,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 111,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Beauté Pacifique - Volumizing Shampoo, til fint hår, 200ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026111,75 kr11,75 kr (12%)
21. maj 2026100 kr11,75 kr (11%)
20. maj 2026111,75 kr11,75 kr (12%)
9. maj 2026100 kr2 kr (2%)
7. maj 2026102 kr3 kr (3%)
5. maj 202699 kr12,75 kr (11%)
3. maj 2026111,75 kr12,75 kr (13%)
1. maj 202699 kr12,75 kr (11%)
15. apr. 2026111,75 kr3,48 kr (3%)
10. apr. 2026115,23 kr3,77 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret