Gå til hovedindhold

Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml

Pris fra 198,75 krtil 352 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 153,25 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198.75 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200ml
-25%198,75 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200ml billede

Produktinformation

Cellulite Gel med Dokumenteret EffektEn effektiv gel, der reducerer ujævnheder i huden og hjælper med at minimere appelsinhud. I et klinisk forsøg med 80 deltagere blev ujævnheden i huden reduceret med gennemsnitligt 22 %, og låromkredsen blev mindsket me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter på tilbud
EAN: 5705676002536
Varenr.: 51163939307862
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beaute Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200 ml
-25%198,75 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beaute Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200 ml billede

Produktinformation

Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel er en fantastisk gel, som er udviklet specielt til at **reducere og forebygge appelsinhud**, også kaldet cellulite. Den er beriget med en kombination af aktive ekstrakter, der effektivt hjælper med at *...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bath & Body
EAN: 5705676002536
Varenr.: 101389
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Body Gel, 200 ml.
-25%199 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Body Gel, 200 ml. billede

Produktinformation

Højeffektiv kropsplejegel, som er specielt udviklet til at forebygge og bekæmpe forekomsten af appelsinhed, også kaldet cellulite. Den indeholder en række nærende ekstrakter, som hjælper med at forhindre ophobning af fedt underh uden, samt antioxidanter,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beauté Pacifique
EAN: 5705676002536
Varenr.: BEAPA0085
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cellulite Gel
-20%212 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Klinik Nygaard
TrustScore 4 ud af 53,7
Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml
220 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel (200 ml)
-30%223 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpting Body Gel, 200ml.
246,33 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Cellulite gel - 200 ml.
264,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Gele (200 ml)
265 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200 ml
345 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200 ml
352 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense198,75 kr198,75 krKøb
2NiceHair.dk198,75 kr198,75 krKøb
3Brandshop199 kr199 krKøb
4Bodylux212 kr212 krKøb
5Klinik Nygaard220 kr220 krKøb
6Bangerhead DK223 kr223 krKøb
7Ren-velvaereshop.dk246,33 kr246,33 krKøb
8Duft og Natur264,95 kr264,95 krKøb
9Made4men Danmark265 kr265 krKøb
10Lyko DK345 kr345 krKøb
11NordicFeel DK352 kr352 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 198,75 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Beauté Pacifique - Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026198,75 kr6,62 kr (3%)
31. maj 2026192,13 kr6,62 kr (3%)
29. maj 2026198,75 kr6,62 kr (3%)
25. maj 2026192,13 kr6,62 kr (3%)
23. maj 2026198,75 kr6,62 kr (3%)
18. maj 2026192,13 kr6,62 kr (3%)
16. maj 2026198,75 kr6,62 kr (3%)
12. maj 2026192,13 kr6,87 kr (3%)
11. maj 2026199 kr6,87 kr (4%)
9. maj 2026192,13 kr6,62 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret