Gå til hovedindhold

Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15

MellisaLotion og fugtighedscremeEAN: 5709915089418
Pris fra 148,95 krtil 236,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Mellisa D-vitamin creme - 50 ml.
-40%148,95 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mellisa D-vitamin creme - 50 ml. billede

Produktinformation

D-vitamin creme med SPF 15 - giver en intens og vedvarende fugt, styrker og plejer hudens elasticitet og hudbarriere. Den indeholder naturlig D vitamin fra avocado og antioxidanter fra rød te, æble, græskar og E-vitamin.Derudover indeholder den celleforny...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mellisa
Kategori: Mellisa
EAN: 5709915089418
Varenr.: 6828
Gå til Mellisa
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15
-40%149 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15 billede

Produktinformation

Beskyttende og fugtgivende anti-age dagcreme med højt indhold af antioxidanter Med en cocktail af naturens bedste antioxidanter, en høj procent af vitaminer, rene planteolier, essentielle fedtsyrer samt særdeles effektive solbeskyttelsesfiltre, er Mellisa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mellisa
Kategori: Anti age creme
EAN: 5709915089418
Varenr.: 74492
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Mellisa D-vitamin Cream SPF 15, 50ml.
207,95 kr
Til butik
Mellisa D-vitamin Cream SPF 15, 50ml. billede

Produktinformation

Naturlig anti-age pleje med solbeskyttelse og dyb, langvarig fugtpleje. Cremen indeholder plantebaserede ingredienser, der forskønner og revitaliserer huden med de fordele, huden normalt får via solen, dog uden solpåvirkning. Huden får en mere velplejet o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mellisa
Kategori: Mellisa Ansigtspleje
EAN: 5709915089418
Varenr.: 33999
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
D-vitamin Cream SPF 15 - 50 ml - Mellisa
232 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mellisa D-vitamin Cream SPF 15 • 50 ml.
-5%236,95 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur148,95 kr148,95 krKøb
2Mellisa149 kr149 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk207,95 kr207,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked232 kr232 krKøb
5Helsegrossisten.dk236,95 kr236,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15

PriceData har fulgt prisen på Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 124,5 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 148,95 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Mellisa Anti age creme - D-vitamin Cream SPF 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026148,95 kr
2. maj 2026149 kr25 kr (14%)
13. apr. 2026174 kr15 kr (8%)
31. mar. 2026189 kr19,05 kr (11%)
11. mar. 2026169,95 kr19,05 kr (10%)
10. mar. 2026189 kr19,05 kr (11%)
4. mar. 2026169,95 kr20,45 kr (14%)
3. mar. 2026149,5 kr20,45 kr (12%)
2. mar. 2026169,95 kr20,45 kr (14%)
4. feb. 2026149,5 kr23,45 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret