Gå til hovedindhold

be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort

Pris fra 390 krtil 506 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 7. maj

Sammenlign priser på be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! System Power 11 450W Strømforsyning 450Watt
390 kr
Til butik
be quiet! System Power 11 450W Strømforsyning 450Watt billede

Produktinformation

be quiet! System Power 11 450W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 450 Watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BP009EU
EAN: 4260052191859
Varenr.: 1003348496
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! System Power 11 450W Strømforsyning - 450 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Bronze certified
439 kr
Til butik
be quiet! System Power 11 450W Strømforsyning - 450 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Bronze certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Bronze, 120mm blæser rifle leje, kabler: 2 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 5 x 5 pins SATA / 1 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU, farve: sort, 450 watt

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: BP009EU
EAN: 4260052191859
Varenr.: 3391089
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! System Power 11 450W Strømforsyning 450Watt
499 kr
Til butik
be quiet! System Power 11 450W Strømforsyning 450Watt billede

Produktinformation

be quiet! System Power 11 450W Strømforsyning Oplev pålidelig strømlevering med be quiet! System Power 11 450W. Denne strømforsyning er designet til at imødekomme de fleste systembehov og tilbyder en optimal balance mellem ydeevne og energieffektivitet. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 4260052191859
Varenr.: 96783
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort
506 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK390 kr390 krKøb
2Proshop DK439 kr478 krKøb
3Ultrashop499 kr499 krKøb
4CS MEGASTORE DK506 kr545 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort

PriceData har fulgt prisen på be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 450 Watt - aktiv PFC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026390 kr16 kr (4%)
28. maj 2026406 kr3 kr (1%)
23. maj 2026409 kr4 kr (1%)
22. maj 2026413 kr1 kr (0%)
20. maj 2026412 kr20 kr (5%)
17. maj 2026392 kr2 kr (1%)
14. maj 2026390 kr2 kr (1%)
13. maj 2026392 kr17 kr (4%)
8. maj 2026409 kr20 kr (5%)
7. maj 2026389 kr20 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret