Gå til hovedindhold

be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052188408
Pris fra 1.220 krtil 1.949 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 729 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.180 kr 29. maj

Sammenlign priser på be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1220 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Base 802 Window Tower Udvidet ATX Sort Hvid
1.220 kr
Til butik
be quiet! Silent Base 802 Window Tower Udvidet ATX Sort Hvid billede

Produktinformation

be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW40
EAN: 4260052188408
Varenr.: 996608286
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd
1.280 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Silent Base 802 Window White Midi Tower, Tower casing Kabinet - GEEKD.dk
1.350 kr
Til butik
be quiet! Silent Base 802 Window White Midi Tower, Tower casing Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Base 802 Window White Midi Tower Hvid be quiet! Silent Base 802 Window White. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Placering af strømforsyning: Bund, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler inst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052188408
Varenr.: 51628383502672
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Silent Base 802 Window White midi tower
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Base 802 TG - White - Kabinet - Miditower - Hvid
1.614 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Silent Base 802 Window White midi tower
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Base 802 Window Tower Udvidet ATX Sort Hvid
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.220 kr1.220 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.280 kr1.349 krKøb
3Geekd1.350 kr1.350 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Proshop DK1.614 kr1.614 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.808 krKøb
7Ultrashop1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.180 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.339 kr.

Den nuværende pris på 1.220 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for be quiet! Silent Base 802 Window - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.220 kr8 kr (1%)
31. maj 20261.228 kr48 kr (4%)
29. maj 20261.180 kr30 kr (2%)
23. maj 20261.210 kr50 kr (4%)
22. maj 20261.260 kr42 kr (3%)
21. maj 20261.302 kr34 kr (3%)
20. maj 20261.268 kr40 kr (3%)
14. maj 20261.228 kr91 kr (7%)
13. maj 20261.319 kr47 kr (4%)
12. maj 20261.272 kr44 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret